Arabia Saudite, rekord divorcesh - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arabia Saudite, rekord divorcesh

Arabia Saudite, rekord divorcesh

· 1 · 394

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 10-08-2011, 12:29:31
Rritja e numrit të divorceve i jep Arabisë Saudite vendin e parë si vendi i botës arabe me më shumë ndarje.
Sipas një raporti të Ministrisë së Drejtësisë, vetëm në qytetin e Mekës divorcohen 25 çifte në ditë.

Vitin e kaluar u regjistruan në Mekë 2518 raste divorcesh. /top channel

Temat e fundit