Banka e spermës u ofron që fëmija të ju duket si Brad Pitt - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Banka e spermës u ofron që fëmija të ju duket si Brad Pitt

Banka e spermës u ofron që fëmija të ju duket si Brad Pitt

· 13 · 877

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-07-2009, 10:19:39
Banka e spermës u ofron që fëmija të ju duket si Brad Pitt
Një bankë e spermës në California të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u ofron klientëve të saj mundësinë që fëmija i tyre të përngjajë në ndonjë person të famshëm. Pranë emrit të dhuruesit gjendet fotografia e personit të famshëm në të cilin përngjanë,
Në Los Angeles gjatë disa ditëve të fundit është bërë modë që të kesh fëmijë i cili i ngjan dikujt të famshëm. Grave këtë gjë ua mundëson banka e re e spermës "California Cryobank". Banka për dhurues ka meshkujt të cilët ngjajnë me ndonjë person të famshëm. Klientëve u janë ofruar në dispozicion katalogët ku afër emri të dhuruesit qëndron fotografia e yllit në të cilin ngjan.

“E kemi bërë këtë gjë sepse klientët tonë gjithmonë na pyesin se kujt i ngjanë dhuruesi i spermës, prandaj me këtë mënyrë vetëm sa i kemi lehtësuar shumë gjëra. Shumë prej tyre kanë dashur që fëmija i tyre të ngjajë me Brad Pittin apo George Clooneyn”, ka thënë Scott Brown përfaqësues nga banka e spermës.

Në bankë thonë se zgjedhin shumë dhe marrin vetëm një për qind të dhuruesve të cilët paraqiten, mirëpo përkundër kësaj në bankë ka spermë të mjaftueshme. Klientët e bankës mund të insistojnë të dinë për gjatësinë e dhuruesit, ngjyrën e syve, ngjyrën e flokëve, e në bazën e të dhënave do të radhiten menjëherë dhuruesit të cilët kanë ngjashmëri me një apo më shumë persona të famshëm.

Telegrafi

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-07-2009, 11:55:01
Ky shkrime me kujtoj arabet para isalmit ne kohen kur ishin ne nje injoranc te madhe. Ne ate kohe tek populli arab ishte nje tradite e ngjashme me kete shkrimin larte vetem se me "primitive", burri kur deshironte te kete nje femije te pashem e te zotin, merrte gruan e tij dhe ja dergonte ndonje "Brad Pitti"  te atehershem ne shtepi per nje kohet te caktuar ne menyre qe ajo te mebtet shtatezane dhe ky pastaj te kete femiun qe ka deshiruar.

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 31-07-2009, 12:51:31
cfare budallalliqesh! LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-07-2009, 16:29:41
Adresen e bankes plss!!!! :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 04-08-2009, 08:51:34
Hajde njehere te une pastaj te coj ate.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 18-08-2009, 15:01:22
LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 18-08-2009, 16:26:11
LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 18-08-2009, 16:33:59
Kush do fare kosi qe tu dalin femijet si te duan le te avijten. :P :P

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 23-08-2009, 22:46:35
Ska ndonjera ndonje mendje qe ti ngjaje si ....UNE,,,

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-08-2009, 22:50:28
une dua ti ngjaje Angelina Jolie ..... Brento ka ndonje lajm per kete  :D  :P LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 31-08-2009, 09:11:03
une dua ti ngjaje Angelina Jolie ..... Brento ka ndonje lajm per kete  :D  :P LOL
Hmm, mjaft e kerkuar eshte edhe nga femrat ajo, po nuk mund te kesh femije ti me ate, vetem ne rast se me ben nje lutje, qe do e shqyrtoja pastaj une .. :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 31-08-2009, 09:53:02
Hmm, mjaft e kerkuar eshte edhe nga femrat ajo, po nuk mund te kesh femije ti me ate, vetem ne rast se me ben nje lutje, qe do e shqyrtoja pastaj une .. :D

hmmmm si e do lutjen me shkrim apo me goje  :D LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 31-08-2009, 10:56:31
Nese priton ta shkruash, ben edhe me goje.. :D

Temat e fundit