Benin seks ne tarrace..gruaja bie per ne toke por.. - Mix

×
Hyrja
Profili

Benin seks ne tarrace..gruaja bie per ne toke por..

Benin seks ne tarrace..gruaja bie per ne toke por..

· 14 · 584

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

ne: 15-03-2012, 15:59:44
 :D

Një çift me pushime në Tenerife po kryente marrëdhënie seksuale në tarracën e një dhome të hotelit ku ata po qëndronin, kur në një moment femra ka “fluturuar" duke rënë në hapësirë boshe.

Ende nuk është e qartë nëse diçka e tillë ka ndodhur si pasojë e shembjes së parvazit apo si rrjedhojë e ndonjë pozicioni të rrezikshëm që çifti ka tentuar të ndërmarrë.

Fatmirësisht, gruaja ngeci me anë të një këmbe në katin e mëposhtëm, duke shmangur një tragjedi të mundshme.

E megjithatë nëse kjo u shmang, për turpin dhe sikletin nuk mund të themi të njëjtën gjë, kjo duke pasur parasysh që bashkëshorti lajmëroi ndihmën e shpejtë për të shpëtuar partneren e tij, e cila varej e zhveshur me kokë poshtë në katin e mëposhtëm.

Ndërhyrja e ndihmës së shpejtë ishte disi e vështirë ku vetëm ndihma e zjarrfikësve bëri të mundur kapjen e gruas.

Megjithatë edhe pse shpëtoi, zonja në fjalë doli me një kavilje të thyer nga e gjithë kjo histori.

r.b/NOA
« Editimi i fundit: 15-03-2012, 19:41:25 nga ShEJ »

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-03-2012, 16:00:19
LoL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 15-03-2012, 16:01:50
OMG LOL

Prape mire qe paska shpetuar. :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 15-03-2012, 16:02:54
Ka thy kaviljen  :D :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 15-03-2012, 16:03:05
ka shpetuar po ja kane pa pjeshken gjithe ata robt pa LoL

 • Postime: 168

#5 ne: 15-03-2012, 16:03:20
OMG LOL

Prape mire qe paska shpetuar. :D

Kjo teme eshte per ata qe jan mbi 18 vjec Dreamm.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 15-03-2012, 16:04:21
Realy? :D Get lost Altin.

 • Postime: 168

#7 ne: 15-03-2012, 16:05:02
Nuk e prisja ket pergjigje origjinale prej teje.

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 15-03-2012, 16:58:23
Si thote nje fjale: nuk eshte puna a u rrezova a jo, por a me pa njeri!!!

e kete e pane te gjithe, dhe si e pane???
vertete gjynah :D te pakten te kishte marre cercafin me vete LOL

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 15-03-2012, 17:06:19
Po sparkaten e beri ajo?

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 15-03-2012, 18:21:33
Shyqyr qe shpetoi mire  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 15-03-2012, 19:39:30
Interesante!!  hmmmmm: :D

 • Postime: 1283

#12 ne: 15-03-2012, 22:13:28
 Edhe me pas c'fare u bo? ;)

Sa te apasionuar kur shohin fjalen :P

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 12-04-2012, 15:14:56
e hengert dheri ckerkoi atje lart  :P

Temat e fundit