×

Sondazh

Votoni

15 - 19 vjec
55 (24.7%)
20 - 24 vjec
80 (35.9%)
25 - 29 vjec
41 (18.4%)
30 - 34 vjec
31 (13.9%)
35 - 39 vjec
6 (2.7%)
40 - 44 vjec
4 (1.8%)
45 - 49 vjec
4 (1.8%)
50 - 54 vjec
2 (0.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 194

Ciles grupmoshe i perkisni ?

Ciles grupmoshe i perkisni ?

· 292 · 21426
milanisti
ne: 11-02-2005, 23:52:49
Hajt ta shohim njeher cfar moshe i kemi antaret ne forum :)

Un i perkas grupmoshesh 20 - 24.

 • Postime: 784
 • Gjinia: Mashkull
Doni
#1 ne: 11-02-2005, 23:55:52

Unë asaj 25-29 vjeç.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#2 ne: 12-02-2005, 14:56:44
25-30

« Editimi i fundit: 24-02-2005, 11:52:31 nga sulltani »

 • Postime: 293
 • Gjinia: Mashkull
M.SHKODRANI
#3 ne: 12-02-2005, 14:58:10
un jam i asaj 20-24

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#4 ne: 23-02-2005, 20:31:43
15-19

 • Postime: 317
 • Gjinia: Mashkull
alternativa03
#5 ne: 24-02-2005, 09:42:52
20-24

 • Postime: 20
do vdes per ty
#6 ne: 26-02-2005, 01:38:13
20-24

 • Postime: 73
Katilja
#7 ne: 27-02-2005, 11:25:19
Une jam tek 20-24.

Hajt paci jete te gjate te gjithe:)

 • Postime: 3
klean
#8 ne: 27-02-2005, 17:16:26
15-19
Gjumashi
#9 ne: 01-03-2005, 07:38:03
00 - 05

 gjum:


ju lutem mos e ktheni temen ne humor
« Editimi i fundit: 01-03-2005, 08:03:02 nga sulltani »

 • Postime: 278
 • Gjinia: Femer
blerina
#10 ne: 01-03-2005, 08:32:52
Un i perkas moshe 20-24

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#11 ne: 17-03-2005, 18:56:18
une jam 21

 • Postime: 17
IrEnA_KoRcArE
#12 ne: 17-03-2005, 22:04:37
ehehe tani mereni  si  te doni se kujt moshe i perkas  ..nuk  jam 19  por asnje 20  nuk  jam ende  :P :-* :X

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#13 ne: 18-03-2005, 12:16:37
15-19 edhe per kete vit, pastaj shkoj tek grupi i dyte.
Nuk hyj me tek grupi me i vogel.

Pra jam 19 vjece :)

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#14 ne: 19-03-2005, 13:39:17
e treta e radhes per derisa me mungon dhe gjysem muaji ti bej aq :D

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#15 ne: 21-03-2005, 21:34:25
Unë pasi që e kam datëlindjen edhe më pak se 2 javë dhe i bëj 30 vjet e zgjodha grupmoshën 30-34. :)
Nuk e prita ditëlindjen. :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#16 ne: 22-03-2005, 09:14:21
25-29

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#17 ne: 22-03-2005, 11:20:28
20-24
Lucent
#18 ne: 22-03-2005, 13:59:24
21-25

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#19 ne: 22-03-2005, 16:23:16
Jashte Teme
« Editimi i fundit: 13-04-2005, 19:24:05 nga Hersianna »

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#20 ne: 22-03-2005, 16:34:57
Edhe mua m'u duk interesante sepse prisja që më shumë të dalin nën 19 vjeç. :)
Nejse nuk ka shumë që kanë marrë pjesë në sondazh por prapë përqindja është interesante.

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#21 ne: 22-03-2005, 18:45:21
50-55 :)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#22 ne: 22-03-2005, 19:18:18
Hëmmm atëherë unë 101-105. :P

 • Postime: 22
 • Gjinia: Femer
Luljeta77
#23 ne: 04-04-2005, 10:07:47
 :pafshim Une jam tek grupi 25-29. Mbas 2 javesh mbush vitet.
Tanti auguri a me, tanti auguri a me, tanti auguri a mee, tanti auguri a... me. :love:

 • Postime: 434
lora
#24 ne: 13-04-2005, 06:04:37
aty ku eshte shumica qenkam edhe une 20-24 vjeq