×

Sondazh

Votoni

15 - 19 vjec
55 (24.7%)
20 - 24 vjec
80 (35.9%)
25 - 29 vjec
41 (18.4%)
30 - 34 vjec
31 (13.9%)
35 - 39 vjec
6 (2.7%)
40 - 44 vjec
4 (1.8%)
45 - 49 vjec
4 (1.8%)
50 - 54 vjec
2 (0.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 194

Ciles grupmoshe i perkisni ?

Ciles grupmoshe i perkisni ?

· 292 · 21445
Emira
#100 ne: 09-08-2007, 22:48:46
po u plak chekevara, e arrita mesjeten une: 30-34;-))
wiliams
#101 ne: 09-08-2007, 23:43:31
Unë hy tek grup mosha 15-19
o xemla e gogel :perqafim,rritu te thashe se ngela beqar,more vesh? hmmmmm:

 • Postime: 12
Lilishja
#102 ne: 10-08-2007, 12:47:11
15-19 edhe për këtë vit, pastaj shkoj tek grupi i dytë.
Nuk hyj me tek grupi me i vogël.

Pra jam 19 vjeçe :)

hahah, do te jet shume kenaqesi e madhe kur te hym ne grupin e dyt Kacurelsja.

Po ashtu dhe une jam 19, u plaka e spo e di :D

Respekt!
mishel
#103 ne: 10-08-2007, 14:41:29
kur u plaket ju. po ne cna mbetet te themi? gati azilin! :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#104 ne: 11-08-2007, 10:35:29
Pas Agneses unë qenkam me i riu ne këtë forum... unë i takoj grupomoshes 15-19!

U rritsha i madh  :D
Epo u rritsh de  :P
Me habite, dukesh me i pjekur, do te thoja deri te mosha 30 vjecare diku.

Une hy ne grupin 25 - 29 vjec

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#105 ne: 15-08-2007, 08:00:40
Epo u rritsh de  :P
Me habite, dukesh me i pjekur, do të thoja deri te mosha 30 vjeçare diku.

Unë hy ne grupin 25 - 29 vjeç

WOW qenke moshatare me mua ti moj. Nga pjekuria, diplomacia dhe zgjuarsia qe ke keshtu me dukej, por ama nuk e di pse por me kishte hipur pershtypja/ideja se ishe me e re, si te thuash 19-22 vjece, kaq. :)

Urime Kengaime dhe u befsh edhe 100!!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#106 ne: 15-08-2007, 10:17:46
Falemnderit Elegance,i gezofsh edhe ti tuat e festofsh edhe 100 tjera se bashku me ata qe i don dhe te duan! :)

P.S. Pse me quan diplomate moj?????  (?)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#107 ne: 15-08-2007, 21:35:40
Falemnderit Elegance,i gezofsh edhe ti tuat e festofsh edhe 100 tjera se bashku me ata qe i don dhe të duan! :)

P.S. Pse me quan diplomate moj?????  (?)

S'ka perse e dashur. Pse te quaj DIPLOMATE? - PASI JE! Ti ke shume diplomaci si femer dhe e kam menduar kete qe nga postimet e para qe kam lexuar prej teje, tek rubrika e lojerrave. ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#108 ne: 16-08-2007, 08:15:51
Aman moj, po cfare diplomacie kerkohet te rubrika e lojrave se?  :O  (?)
Sido qe te jete, te kemi nje doze te vogel te diplomacise, nuk do t'ishte keq


Te uroj nje dite te rehatshme  ;)

 • Postime: 12234
Lefter
#109 ne: 16-08-2007, 15:07:51
U befshit sa nji  mal qe te dyjat. :D

une i perkas 29-shit as me lart as me posht,dhe me  ju thene te drejten po me pelqen  kjo shkalle as qe kam ndermend edhe ca vjet qe t'a ndrroj cifren. :D ;)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#110 ne: 16-08-2007, 15:21:55
ee s'po kishe çare edhe une ashtu mendova po po te diktojshin
tash ty te dalin rrudha uaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#111 ne: 01-12-2007, 19:44:32
20-24 hedhur per 80    :P

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#112 ne: 02-12-2007, 15:20:14
15-19

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#113 ne: 04-12-2007, 01:30:08
25-29 :)

 • Postime: 35
planet
#114 ne: 07-12-2007, 18:03:51
une asaj 20-24.

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#115 ne: 26-12-2007, 09:00:45
22 jam

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer
ketrusha
#116 ne: 26-12-2007, 19:28:10
se shpejti 15-19 vjeqe  :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#117 ne: 31-12-2007, 07:44:33
se shpejti 15-19 vjeqe  :perqafim

Wow sa e vogel qe qenke moj ketrusha, akoma s'i ke mbushur 15 vjec?! Nejse MIRESEVJEN NE FORUM! Une jam Eleganca qe njehere e nje kohe rrinte me ore te tera e dite te gjata, ketu (well, per te paren e ekzagjerova pak, e dyta eshte e vertete ama. LOL :P)


P.S. Menyra se si e ke kthyer pergjigjen me siper, me siguri jam nje nga te pakten qe mesoi moshen tende tamam. LOL

 • Postime: 7
Virus*
#118 ne: 01-01-2008, 12:42:19
 un i perkas moshes 15-19 ! REspeCt naxhiti

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#119 ne: 06-02-2008, 01:20:56
20-24

Sa shpejt u plakem mo amani, me duket si dje kur dilja per gorrica malit me shoket, si puna Gjinos te marigoja :D :D

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#120 ne: 06-02-2008, 23:13:33

(108 Vjec), por jam ne grupmoshen 40-44.

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#121 ne: 07-02-2008, 00:16:40
80-90

Po sbesuat shikoni profilin tim.

Qo shtu
mishel
#122 ne: 07-02-2008, 01:15:41
25-29 deri nga fundi i vitit, pastaj ah pastaj!

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#123 ne: 07-02-2008, 02:02:26
Do vesh treshin perpara mii??

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#124 ne: 07-02-2008, 08:40:28
25-29 deri nga fundi i vitit, pastaj ah pastaj!

Une te dija per me te madhe :D Qenke martuar e vogel ti :P