×

Sondazh

Votoni

15 - 19 vjec
55 (24.7%)
20 - 24 vjec
80 (35.9%)
25 - 29 vjec
41 (18.4%)
30 - 34 vjec
31 (13.9%)
35 - 39 vjec
6 (2.7%)
40 - 44 vjec
4 (1.8%)
45 - 49 vjec
4 (1.8%)
50 - 54 vjec
2 (0.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 194

Ciles grupmoshe i perkisni ?

Ciles grupmoshe i perkisni ?

· 292 · 21444
mishel
#125 ne: 07-02-2008, 11:25:31
e o berni e vogel isha , buzet me qumeshet i kisha, po djalin e bera ama e cdjale me b...ne shale! LOL LOL LOL. Bekimo ndryshoj prefiksin dhe kaq.

 • Postime: 2
konusanadam
#126 ne: 08-02-2008, 14:00:10
Grupmoshes 20-24.

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#127 ne: 13-04-2008, 23:54:45
 hmmmmm:
edhe une 20-24.
me sakte 20   :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#128 ne: 24-04-2008, 12:24:21
 Grupmosha 25 - 29 aha edhe pak dhe po iki per lesh bubi.  (?)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#129 ne: 24-04-2008, 15:15:26
Po ne qe na iku 2-shi dhe na doli 3-shi perpara, mos u dashka te vrasim veten?!  ^o) :P

Hajde tani, mos u merzit... ngushellohu me "faktin" qe ne moshen 40 vjec fillon rinia e dyte LOL

 • Postime: 162
 • Gjinia: Femer
hurma
#130 ne: 24-04-2008, 15:31:03
Grupmoshes 20-25 vjec :D
nisa
#131 ne: 21-05-2008, 19:30:29
pershendetje
nisa
#132 ne: 21-05-2008, 19:33:51
pershendetje
Capkenja
#133 ne: 21-05-2008, 20:51:09
hmmmmm:
edhe unë 20-24.
me saktë 20   :D
une qenkam gjyshja jote LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull
cikito
#134 ne: 21-05-2008, 20:53:32
unë qenkam gjyshja jote LOL


ckemi gjyshe?
te kam nga ana e mamit apo nga ana e babit? hmmmmm: hmmmmm:
mishel
#135 ne: 22-05-2008, 10:59:45
po qe kjo gjyshja une i bi me qen katergjyshja wow e pabesueshme. vetem capi e thote kete

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#136 ne: 01-06-2008, 12:18:50
15 vjec jam unaaa....iiii i perkiskam grupmoshes me te vockel

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#137 ne: 11-07-2008, 08:35:23
une 20-24,,,

 • Postime: 86
 • Gjinia: Mashkull
pylltar
#138 ne: 14-07-2008, 21:36:26
mosha 20-24

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer
Stefi
#139 ne: 16-07-2008, 10:59:04
Po ne qe na iku 2-shi dhe na doli 3-shi përpara, mos u dashka te vrasim veten?!  ^o) :P

Hajde tani, mos u mërzit... ngushellohu me "faktin" qe ne moshen 40 vjeç fillon rinia e dytë LOL

A Thua valle te jete e vertete ?

Nese po, po e pres me padurim ate moshe LOL

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#140 ne: 05-10-2008, 09:40:22
Aty nga 25-29 jam :D

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer
Fatjeta
#141 ne: 06-10-2008, 19:53:18
25-29 edhe une :perqafim
Emira
#142 ne: 06-10-2008, 22:19:00
30-25  LOL LOL LOL
mishel
#143 ne: 08-10-2008, 10:54:52
shume shpejt ndrroj prefiks....dhe s'me pelqen hic  :(


po edhe si emira do filloj numrin mbrapsht me duket LOL
Emira
#144 ne: 08-10-2008, 10:58:15
O goce, po femra maksimumi 29 vjecare ngelet... :D

 :D
mishel
#145 ne: 08-10-2008, 10:59:52
Dmth qenkam ne Stopim une?????yyyyyy ca qejfi hahahahahhaha


shume mire aq do jem edhe pas do vitesh

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#146 ne: 08-10-2008, 11:13:32
ska grup per mua po jam 30 per 20 hahaha
mishel
#147 ne: 08-10-2008, 11:15:04
epo qeke edhe ti ne faze Stopimi de.....


hejj une si kam bere akoma...jam akoma te 2 ..o zot ca qejfi ...o zot si e maj veten me gajret pa lidhje jahahahahahah....e hongrem o femra edhe ne !!  :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#148 ne: 08-10-2008, 11:16:12
epo qeke edhe ti ne faze Stopimi de.....


hejj unë si kam bërë akoma...jam akoma te 2 ..o zot ca qejfi ...o zot si e maj veten me gajret pa lidhje jahahahahahah....e hongrem o femra edhe ne !!  :(

un s'paskam pse shkruaj fare ne kete temen me duket... :D :P :( :(
mishel
#149 ne: 08-10-2008, 11:19:36
po cke mi te keqen...ti 40 se ke kap akoma LOL LOL


Ka njerez qe thone...mos thuaj sa je por sa e ndjen veten se je

kurse une i them...

Mbaje sa te duash veten...nen te sa ke???