×

Sondazh

Votoni

15 - 19 vjec
55 (24.7%)
20 - 24 vjec
80 (35.9%)
25 - 29 vjec
41 (18.4%)
30 - 34 vjec
31 (13.9%)
35 - 39 vjec
6 (2.7%)
40 - 44 vjec
4 (1.8%)
45 - 49 vjec
4 (1.8%)
50 - 54 vjec
2 (0.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 194

Ciles grupmoshe i perkisni ?

Ciles grupmoshe i perkisni ?

· 292 · 21443

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
0711
#25 ne: 14-04-2005, 07:51:40
20-24 .......

prandaj ka kaq produktivitet te mire ky forum :9

urime...

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#26 ne: 14-04-2005, 16:57:03
Une po i marr se bashku ato 20 +24 vjetet  por me duhen shtuar edhe ca....qe te behem tamam baba-gjysh....
Po iki pra nga ketu se te gjithe qenkeni kalamaj...(me tallje)

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#27 ne: 14-04-2005, 17:18:58
ja ke qelluar, gati,
a din te luaj Shah babi?

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#28 ne: 18-04-2005, 07:41:41
Hersiana për Sinerin ka thënë "jashtë teme". Po Stalioni që thotë 50-55 dhe nuk është asnjë në sondazh i kësaj grupmoshe? :P :P LOL LOL

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#29 ne: 18-04-2005, 09:40:44
Dominoka mosha 20-24 vjeç

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#30 ne: 23-04-2005, 11:01:39
Me rendesi eshte qe votova,e sa vite kam,nuk guxoj nga mami te tregoj Jojo:

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#31 ne: 23-04-2005, 12:42:33
Elektra, ti qenke mitare. :P

 • Postime: 14
zonjusha
#32 ne: 24-04-2005, 06:55:46
20 der 24 votova
me sakte 20 jam

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#33 ne: 24-04-2005, 10:39:52
Maçoku,perseri nuk guxoj te te tregoj nese jam mitare apo jo. Jojo: :P

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#34 ne: 24-04-2005, 10:50:47
Hhahahhahahahaha, je shqiptare dhe kjo ëhstë me rëndësi. :)
E ke moshën aq sa mund të hysh në forum. Për të tjerat mos u mërzit. :)

 • Postime: 121
 • Gjinia: Mashkull
trancefan3
#35 ne: 25-04-2005, 11:14:46
I'm just 19+1=
i'm just ok.
Fresh product.

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#36 ne: 25-04-2005, 11:50:52
Hhahahhahahahaha, je shqiptare dhe kjo ëhstë me rëndësi. :)
E ke moshën aq sa mund të hysh në forum. Për të tjerat mos u mërzit. :)

Flm,ashtu eshte.

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#37 ne: 25-04-2005, 13:38:04
une i perkas 15-19 ene per kete vit me vone kaloj ke faza tjeter

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#38 ne: 26-04-2005, 12:00:52
Kaq i vockel dhe hajdut...obobobbobo bobobooo

 • Postime: 3057
 • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#39 ne: 26-04-2005, 13:10:52
elektre o nje fjale e urte i vogel i vogel por punen e ben te madhe ene plus ene 2 muj ene shkoj ke 19 e lart re dreq :)

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull
[TRAFIKER OF COLUMBIA]
#40 ne: 18-06-2005, 08:55:50
une per veten time jam tek mosha 15-19 po mbase 4-muajsh mbushe 20 dhe kaloje tek tjetra grupe moshe 20-24  :alb:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#41 ne: 22-06-2005, 23:01:18
 ^o) Paskemi ca pleq ne ketu. • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Maestro
#42 ne: 22-06-2005, 23:12:01
40-44 . I iku jeta xhajes neper kom. Ehhhh

 • Postime: 90
SexyGina
#43 ne: 23-06-2005, 14:25:59
tani per tani jemi 16,mbas 2 muajsh do shkojm tek 17

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#44 ne: 24-06-2005, 12:37:07
40-44 . I iku jeta xhajes neper kom. Ehhhh


 ^o) Ti je plakur me kohe.  :P hahahaha

 • Postime: 45
 • Gjinia: Mashkull
niemand
#45 ne: 31-07-2005, 11:05:23
Nejse ende jam i ri por Grupmosha ime qenka 1 Un  20+

 • Postime: 66
kÊrlighed
#46 ne: 03-08-2005, 08:16:01
Tungat.
Edhepse femrat nuk pyeten kurre se cfar moshe kan, une prap se prap po tregoj.
I takoj ( 7.9 % )-it. Me sakte jam 32 vjecare. :-)

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#47 ne: 12-08-2005, 16:54:51
20- 24. Pershendetje per gjithe grupmoshat

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#48 ne: 13-08-2005, 04:48:54
i takoj 27.3% (25-29 vjec) :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#49 ne: 13-08-2005, 19:46:05
25-29 ...........:???

P.S Gjilanasi_csi ma fal mu ate avatarin plzzz se me pelqeka :D