×

Sondazh

Votoni

15 - 19 vjec
55 (24.7%)
20 - 24 vjec
80 (35.9%)
25 - 29 vjec
41 (18.4%)
30 - 34 vjec
31 (13.9%)
35 - 39 vjec
6 (2.7%)
40 - 44 vjec
4 (1.8%)
45 - 49 vjec
4 (1.8%)
50 - 54 vjec
2 (0.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 194

Ciles grupmoshe i perkisni ?

Ciles grupmoshe i perkisni ?

· 292 · 21442

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#75 ne: 01-04-2006, 16:02:15

 • Postime: 60
 • Gjinia: Femer
Pejanka
#76 ne: 08-04-2006, 11:40:41
I perkas grupmoshes 15-19. Jam 17 vjeqare u plaka :D LoL... (bej shaka)

Me Respekt:
Pejanka

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#77 ne: 25-04-2006, 15:38:57
Une jam 18 vjeçare

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#78 ne: 06-05-2006, 17:27:46
Une i perkas grupmoshes 15-19. 17 vjecar dhe un sa Pejanka.
Peja jemi ne kulmin e rinis lale.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#79 ne: 06-05-2006, 22:18:26
15 - 19 /  19 une  :)

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer
agnesa
#80 ne: 27-01-2007, 17:43:03
i perkas moshes 14 -19 auhauah d.m.th 14 :S  mirpo  po votoj per 15-19 pasi qe ne kete forum nuk paska vend per moshat nen 15 dhe shum hidherohem  ndihem e lene anash

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#81 ne: 27-01-2007, 18:44:48
Nuk paska votuar Xha Miloja...Me siguri eshte hidheru qe nuk keni vendu opsionin "Mbi 60" :D :D
mishel
#82 ne: 27-01-2007, 19:24:57
moshes 29...edhe per pak me ndryshon prefiksi.... :S
wiliams
#83 ne: 27-01-2007, 21:07:19
po ne qe i kemi mbushur te 50-tat ...ka 10 vjet :D

 • Postime: 1
 • Gjinia: Femer
TR.GIRL
#84 ne: 03-02-2007, 12:57:35
Une hy tek grupmosha 20 - 24 ;)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#85 ne: 10-02-2007, 01:31:13
Ene une :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#86 ne: 19-05-2007, 13:45:20
Une hy tek grup mosha 15-19
mishel
#87 ne: 18-06-2007, 16:48:11
eh cna gjeti dhe me dash me harru i cike moshen ste lejne keta. 25-30

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#88 ne: 18-06-2007, 16:59:18
eh cna gjeti dhe me dash me harru i cike moshen s'të lejne këta. 25-30

Nuk te lene jo, ke te drejte. Ahhh, edhe une asaj grup-moshe i perkas. :)

 • Postime: 5949
SmiLey
#89 ne: 18-06-2007, 18:57:51
edhe une cupani :P
hajt pra, kush do na dhuroj ca lule se moshen me te bukur kemi :urra:

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#90 ne: 18-06-2007, 22:15:04
 :lule :lule :lule shume lule dhe perqafime oer ju qe jeni ne kete moshe dmth 25-30 me te vertet eshte nje moshe e bukur dhe thon se nese je beqare ne kete moshe mund ta shijosh jeten me se miri vertet dua te behem si ju.

 • Postime: 5949
SmiLey
#91 ne: 18-06-2007, 23:12:36
Rrofsh Belina :perqafim :engjell:
Mos ki merak, jeten perpara e ke... vec jepi forca mesimeve e enderrave te tua, se gjithcka qe deshiron dhe jep vullnetin tend mund te behet realitet :)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#92 ne: 20-06-2007, 16:46:18
un jam ke 20-24 po paskemi edhe 50-54 ne more :D

sdo ma kish marre kurr mendja megjithese tregon seriozitetin e forumit
mishel
#93 ne: 20-06-2007, 16:51:19
D'Alber ke petritin ore!  ;)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#94 ne: 18-07-2007, 17:09:06
tash i takoj 30 ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#95 ne: 19-07-2007, 15:24:42
ah, koha po ecen para, me 2 qershor rrafsh 26 i bera

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#96 ne: 19-07-2007, 23:49:50
awwwww po shumica këtu qenkan shumë te rinje - nga votat shoh se nga votuesit 15-24 qenkan rrafsh 63.4% eh rini rini ...
Capkenja
#97 ne: 23-07-2007, 17:19:42
Akoma 23 jam :D

 • Postime: 335
 • Gjinia: Femer
charm
#98 ne: 08-08-2007, 13:16:24
25-29

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#99 ne: 08-08-2007, 14:38:13
25-29...u plaka..