×

E dua qytetin/fshatin tim...e dua se...

E dua qytetin/fshatin tim...e dua se...

· 25 · 1636

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
ne: 21-03-2008, 18:38:24
Prsh të gjithve e hapa temën se mu kujtua diçka interesante, të gjithë e duam vendin ku jetojmë, dhe kur jemi larg na mungojnë shum gjëra, tregoni pse e doni vendin ku jetoni çfar të veçantash ka ai! do ju kisha lutur tema mos bëhet me sharje dhe ofendime për vende tjera...  :)
Capkenja
#1 ne: 21-03-2008, 18:40:01
e dua fshatin tim prej grave thashethemexhie :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#2 ne: 21-03-2008, 22:02:01
Vetem per aromen e trendelinva ne pranvere e dua fshatin itm :(  , mu bene 7 muaj pa vajt, ja dhifsha rracen atij qe ka leju te pehen unsiversitetet nderkombetare :P :D

 • Postime: 27
trimo
#3 ne: 22-03-2008, 00:31:17
Perse thojn 1 dite jashte atdheut zgjat 1 vjet :) po un them se ku te adaptohesh mandej me kalimin e kohes kalon mesohesh ne at vend ku je.

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#4 ne: 22-03-2008, 09:34:27
nuk e dua fare LOL LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#5 ne: 22-03-2008, 10:40:48
E dua sepse i ka te gjitha gjerat e mundshme qe egzistojn :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6 ne: 16-05-2013, 14:31:37
e dua se skam nai zgjedhje ma te mire

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#7 ne: 16-05-2013, 20:59:10
Lagjen ku jetoj e adhuroj, sidomos ne pranvere duket tamam si nje copez pranvere :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#8 ne: 17-05-2013, 12:37:01
E dua fshatin tim sepse jam fshatunare :D

 • Postime: 1283
Pasion
#9 ne: 17-05-2013, 12:38:34
E dua fshatin tim sepse jam fshatunare :D
:D :D


Ironike sa te mund kjo :D

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#10 ne: 29-05-2013, 21:54:26
 E dua shume fare fshatin, lagunen, peshkun sidomos,  pyllin.  Oh sa mall qe kam.
Kam kaluar nje femijeri te bukur, te lumtur.
elton.asllani
#11 ne: 29-05-2013, 22:10:09
E dua shume fare fshatin, lagunen, peshkun sidomos,  pyllin.  Oh sa mall qe kam.
Kam kaluar nje femijeri te bukur, te lumtur.

Nga Divjaka qenke ti mi :P
elton.asllani
#12 ne: 29-05-2013, 22:12:32
E dua shume fare fshatin, lagunen, peshkun sidomos,  pyllin.  Oh sa mall qe kam.
Kam kaluar nje femijeri te bukur, te lumtur.

Nga Divjaka qenke ti mi :P

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#13 ne: 29-05-2013, 22:45:43
Jo.
Divjaken e ka bo Sala qytet  :D
elton.asllani
#14 ne: 29-05-2013, 22:46:59
Sala hap syte andej nga guri kuq smerret fare me Pyllin e.lirise ( ban me hile si zoti lam)

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 29-05-2013, 22:58:10
 Te" Pylli i Lirise"  ka luajtur dhe gjyshi im. :)
elton.asllani
#16 ne: 29-05-2013, 23:00:07
Tek cila trupe teatrore ka qen gjyshi mi Erlehte? Skampa?

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#17 ne: 29-05-2013, 23:00:58
Hahahahaha jo de jo
elton.asllani
#18 ne: 29-05-2013, 23:02:29
Kush eshte gjyshi jot mi demir hyskja  ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#19 ne: 29-05-2013, 23:03:12
erlehte nga do vesh me pushime sivjet moj

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#20 ne: 30-05-2013, 09:38:10
Kush eshte gjyshi jot mi demir hyskja  ;)
Bashkqytetare jena  :)
erlehte nga do vesh me pushime sivjet moj
Nje jave nga Greqia e pastaj memedheun perqark :D


 • Postime: 12743
Mishel...............
#21 ne: 30-05-2013, 10:39:47
ahhhh dmth edhe mund te te shoh ty dhe ate putulushen ??? apo je e zanun LOL

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#22 ne: 30-05-2013, 13:06:32
Do shifna 100% :D
elton.asllani
#23 ne: 30-05-2013, 13:17:12
Bashkqytetare jena  :)


shttttt mos me dekonspiro :D
Bigbang
#24 ne: 28-02-2020, 08:58:36
Nuk me vjen gje ne mendje tani.....kur te me vije do e them