Facebook - degjenerim e siper! - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook - degjenerim e siper!

Facebook - degjenerim e siper!

· 18 · 871

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-04-2013, 22:40:23
Citim
Cituar nga: Mishel......... në 25-03-2013, 13:24:37
Jo sipas statistikave te fundit...nuk ka rene rendimenti por kualiteti e dashur

Njerezit duan te shihen, te degjohen - shkurt, te jene ne qender te vemendjes. Nepermjet forumit, ti, si nje individ i thjeshte, s´mund t´i arrish te tria keto. Megjithate, elhamdulilah, (felenderoj Zotin), jo te gjithe njerezit vuajne nga kjo semundje. Ende! Ja, disa shembuj;

-Sapo je martuar me nje femer te bukur, ti nuk ndahesh i kenaqur vetem me kaq - ne nje fare menyre sikur e ndjen te nevojshme qe medoemos t´ia besh me dije tere botes.

-Mepastaj behesh prind per here te pare, medoemos duhet qe te marre vesh bota mbare;
1. Filmimet gjate lindjes se çunit ose çupes
2. Fotot e femijes (nje gje e tille vertet eshte marri, ngase çuni si çupa te fotografuara lakuriq)
3. Fotot tuaja familjare; babi, mami, femija 1, femija 2, femija 3, femija 4, femija 5, femija 6, gjyshi e gjyshja, stergjyshi e stergjyshja, maca, qeni dhe lopa (per banoret e fshatit).

-Urraaahh! Sot bleva nje BMW A6 - medoemos duhet pare bota mbare se ç´veture ke arritur te blesh. Shikojeni sa e bukur eshte;

1. E zeze
2. Xhama te zinj
3. 4 + 1 goma (gjithashtu te zeza)
4. 233km/h
5. AC
6. Mp5 player

-Sot jam kaps (hengra rrush)

-Tani ndodhem ne vetesherbim, diku ketu prane - medoemos nje foto *klik* te shohe bota mbare se ne ç´vetesherbim ndodhesh ti

-Haha...tani pikerisht ne kete moment vura re se ime grua paskesh harruar te me pergatise ushqimin per ne pune. Gjithsesi do te jem vone per pune - medoemos duhet gjithashtu fotografuar gruan *klik* e shtrire ne shtrat (kembet alamet te bukura) derisa ajo fle gjume dhe s´eshte ne dijeni per kete.

-Ne pushime....hidhuni nje sy fotove dhe shihni sa bukur ia kalojme ne (medoemos duhet para bota mbare);

1. Tek kjo foto jam une me gruan, qeme te lodhur dhe beme nje pushim buze detit...mpuuuuq e puthja fort e fort.
2. Ndersa, ketu po shihni vajzen time....e bukur, apo? hehehe I know!
3. Ne kete foto po shihni tim bir, 28 vjeç...i madh sa nje gomar, apo?...derisa po notonte....hmm...go ca me te?...nuk di gje une, porse shpresoj te kete pasur prezervativ..hahaha ...s´ka gje....e kuptojme, eshte i ri!!

etj etj etj....

Semundje psikike dhe degjenerim gjer ne maksimum! Padyshim e vetmja feja percakton moralin dhe ALlahu eshte Ai qe drejton (udhezon) ne rruge te drejte! Vellezer dhe motra, bojkotojeni FB!!

PS. Nuk ka te beje me anetaren Mishel. Mishel eshte i cope femer (mbase duhe te jete e bukur), por, prapeseprape, fjalet e mia nuk kane te bejne fare me te.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-04-2013, 23:42:21
Naj gjo qe nuk e dime a ke per te thon?

 :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-04-2013, 23:46:06

 • Postime: 1281

#3 ne: 05-04-2013, 23:47:31
Naj gjo qe nuk e dime a ke per te thon?

 :D
Baby do me japesh fb mo ti muve? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 05-04-2013, 23:49:19
Baby do me japesh fb mo ti muve? :D
Nuk merrem me kto gjona

search Bukuroshja Sweet  :D

 • Postime: 1281

#5 ne: 05-04-2013, 23:52:23
Me verte?? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 05-04-2013, 23:55:11
Ne kam rrejt naj her :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 06-04-2013, 14:44:20

search Bukuroshja Sweet  :D

Fatkeqesisht, me sa pashe fotot duket sikur prostitute - shpresoj nuk je ti personalisht

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 07-04-2013, 02:55:31
;) ;)

Allahu t'falte mendte :D :D :D

Mos u bej hipokrit, shkruaji po te njejtat fjale qe gjeta ne kutine e postes - MP.

-Nejse, te kam thene njehere, te fyesh fenë time, per mua, eshte njesoj sikur te fyesh familjen time dhe me rende.

 

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-04-2013, 14:47:26
Dalengadale po zbehet

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 07-04-2013, 17:27:48
Shum boring

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 06-05-2013, 09:08:00
facebooku ka te mete nivelin shoqeror, ''me mire'' nuk duhet te na genjeje me, ''me i madhi'' duhet te respektohet.

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 14-12-2013, 21:38:30
Nje te mire e ka ....
Lexova diku qe Facebook i ka dhene force analfabeteve te shkruajne e lexojne

 • Postime: 470

#13 ne: 14-12-2013, 21:44:40
Nje te mire e ka ....
Lexova diku qe Facebook i ka dhene force analfabeteve te shkruajne e lexojne
edhe facebook-u eshte  si gjithe te tjerat nje eksperience jetesore :P
 e si cdo  eksperience  nuk mund te kete vetem te keqija po edhe te mira e anasjelltas

 • Postime: 1281

#14 ne: 14-12-2013, 21:57:14
Nje te mire e ka ....
Lexova diku qe Facebook i ka dhene force analfabeteve te shkruajne e lexojne
Vertete? :D

Une i shihja te gjithe me nga dy fakultete,e refuzo kerkesat e miqesise :(

Ata qenkan bere te shkathet aty :D!

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 14-12-2013, 22:00:25
Posi mo  :D
Te gjitheanshem jane ba  :D

 • Postime: 12743

#16 ne: 14-12-2013, 23:36:42
Facebook mo

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 27-12-2013, 12:32:21
Lexova se te rinjte britanike po i largohen gjithmone e me shume FB-se, madje kane turp te tregojne se kane accuonds.. ngaqe pjese e FB-se jane bere dhe prinderit
Pike muhabeti,,jashte mode per britaniket

Temat e fundit