×
Hyrja
Profili

Itali, gruaja tregon se si bëri 20 fëmijë me alienët

Itali, gruaja tregon se si bëri 20 fëmijë me alienët

· 1 · 454

  • Postime: 26676
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-08-2011, 00:31:15
“Duhet t`ju hedh në tavolinë ndonjë UFO që të më besoni?”. Quhet Xhovana Poda është 40 vjeç dhe që kur bëri publike historinë e saj me alienët, jeta i është kthyer në një ferr të vërtet.

Atë e hoqën nga puna dhe u larguar nga vendlindja e saj në një komunë të Kampidanos. Braktisi familjen sepse refuzuan që të kishin të bënin me një person që sipas tyre fantazonte gjëra që nuk ekzistonin.

“Nuk duroja dot më që të talleshin me mua në çdo hap që hidhja, doja vetëm të tregoja historinë time”, thotë Xhovana.

Sipas dëshmisë së saj, ajo është rrëmbyer nga disa alienë në moshën 5 vjeçare, të cilët me qindra herë i kanë bërë analiza dhe ekzaminime, madje kanë përdorur mitrën e saj për tu riprodhuar.

“Kam mbetur shtatëzën nga alienët 20 herë dhe një nga këto shtatëzani shkoi keq dhe fetusi është end në shtëpinë time”, tregon Xhovana ndërsa shfaq një foto të autopsisë së një fetusi dhe disa foto të apartamentit të saj ku në disa vende shfaqen shenja jeshile fosforeshente.

Kjo histori ka ngjallur shumë debate, por ka dhe njerëz që i besojnë dëshmisë së saj.

Duke filluar nga i dashuri me të cilin bashkëjeton. Në data 24e 25 shtator ajo është ftuar që të jetë relatore në konferencën me temë “Bashkëveprimi mes njerëzve dhe alienëve” që do të mbahet në Romë.

Ajo ka treguar dhe disa analiza nga mjekë me zë gjinekolog sipas të cilëve në mitrën e saj ekziston një lëndë e panjohur.

Temat e fundit