×

Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

· 1 · 332

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 03-02-2020, 12:56:18
Per shkak te coronavirus, per te trajtuar te infektuarit me kete semundje, ne qytetin e Wuhan, ku dhe shpertheu virusi, autoritetet vendase ndertuan nje spital te tere brenda disa ditesh. Ja ndertimi i spitalit i kapur ne video dhe i treguar ne time lapse.
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-04-2020, 11:54:39
nga Poshnjari
Si eshte jeta ne Kine?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 20:31:35
nga M A X
Disa nga gjuhët kryesore programuese dhe shpjegimi i tyre

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 02-02-2020, 20:25:11
nga M A X
Asimilimi i shqiptareve brenda Shqiperise

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 06-01-2020, 01:32:12
nga Alban