Keto janë dhitë që bërtasin si...njerëz. - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keto janë dhitë që bërtasin si...njerëz.

Keto janë dhitë që bërtasin si...njerëz.

· 4 · 584

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-02-2013, 00:01:51
Vokali i këtyre dhive është shumë i ngjashëm me atë të njerëzve, kur bërtasin. Dhe nëse një njeri kur bërtet është i padurueshëm, kushedi sa mund të jetë një dhi. Mjafton ta shihni këtë video, për të kuptuar më shumë...

Goats Yelling Like Humans - Super Cut Compilation


Nuk eshte montim - besoj?

#1 ne: 27-02-2013, 15:46:33
WTF.
Nuk para i besoj shume se robt ca nuk bejne sot me programe editim zeri dhe video qe mund ti gjesh falas. Imagjino te kesh pastaj dhe program profesional qe mund ta vjedhesh falas nga ndonje faqe Ruse. 

  • Postime: 12739
  • Karma: +31/-8

#2 ne: 27-02-2013, 16:18:57
BEeeee qeke i mire per kope

video nuk eshte shqipetare gjithsesi

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-02-2013, 20:08:06
WTF.
Nuk para i besoj shume se robt ca nuk bejne sot me programe editim zeri dhe video qe mund ti gjesh falas. Imagjino te kesh pastaj dhe program profesional qe mund ta vjedhesh falas nga ndonje faqe Ruse.  

Ke te drejte, gjithçka eshte e mundur. Çfaredo te jete, une e solla ketu meqe e njejta video eshte transmetuar gjithashtu edhe ne nje kanal televiziv suedez. Vleresojeni vete!

Temat e fundit