×
Hyrja
Profili

Nga se mund te vije fundi i botes?

Nga se mund te vije fundi i botes?

· 5 · 406

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 13-02-2020, 19:01:01
 

Nese kjo bote merr fund, cfare mendoni mund te shkaktoje fundin e botes dhe te njerezimit?!🤔🧐

  • Postime: 7449
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 14-02-2020, 22:45:51
Filtrat qe perdorin femrat   kur hedhin foto ne Instagram...  do ishte shkaterronjese 😝😝🤣🤣

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 15-02-2020, 01:00:39
Nga ëndrrat e meshkujve që rezultojnë në femra të mbushura me silikonë e botox 😂

  • Postime: 3256
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 21-02-2020, 08:56:38
Nga idiotizmi njerezore. Hargjojm shume kohe, duke vrar mendjen cfare ka jashte keti planeti, dhe harrojm cfare na ofron ky planete.

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#4 ne: 01-06-2020, 14:46:12
 
Nese kjo bote merr fund, cfare mendoni mund te shkaktoje fundin e botes dhe te njerezimit?!🤔🧐


Besoj, syrri dhe goja e pa ngopur e qenies njerëzore.

 

Anti-shpifja, një ligj që mund të mbrojë oligarkët

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 11-09-2020, 10:59:49
nga InfoZ
Si mund te ngadalsojme plakjen

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 10-09-2020, 00:22:10
nga InfoZ
Si mund te keni kaluar koronavirus pa e ditur

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 10-09-2020, 00:12:31
nga InfoZ
6 menyra se si mund te infektoheni me Koronavirus sipas OBSH

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 16-07-2020, 00:24:05
nga M A X
Dexamethason quhet ilaçi qe mund te na shpetoje nga koronavirus

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 17-06-2020, 19:31:11
nga erlehta