Pushime ne jugun e Shqiperise😜 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pushime ne jugun e Shqiperise😜

Vizitor · 8 · 529

Pushime ne jugun e Shqiperise😜

Vizitor · 8 · 529

ne: 17-08-2019, 15:56:46

#1 ne: 17-08-2019, 16:02:34

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-08-2019, 02:08:27

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 18-08-2019, 06:45:32
Aman o Zot thuaj 😲

 • Postime: 228
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 18-08-2019, 09:14:57
Aman o Zot thuaj 😲


Ka copa mishi ne troje sa te mund ka.

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-08-2019, 02:31:30
A kan met ene shum si ky kafsha e jugut apo jan shpall specie ne zhdukje... lol lol

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-08-2019, 20:48:06
A kan met ene shum si ky kafsha e jugut apo jan shpall specie ne zhdukje... lol lol
Uroj te zen icik fare men se Mihali jo vetem qe perfundoi ne burg, por dhe humbi cdo gje. Megjithate veshtire eshte se kur ka shtet qe eshte me keq se Mihali, Mihalerat veshtire se zhduken aq lehte.

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 07-10-2019, 23:11:52
Se gjithmone e kam pas me marak te vizitoj jugun...u be kete vit
Himare..Sarande..Vl ore.
Perveç ujit te paster te detit....asgje tjeter...ushqimi cop cop..🤷‍♀️

Rrofshin bjeshket tona 😁

Temat e fundit