RACIZMI NDAJ SHQIPERISE - Mix

×
Hyrja
Profili

RACIZMI NDAJ SHQIPERISE

· 2 · 921

RACIZMI NDAJ SHQIPERISE

· 2 · 921

 • Postime: 294
 • i identifikuar

  ne: 30-03-2007, 05:11:28
  PERSHENDETJE TE GJITHVE!
  Po e hap këtë teme te re diskutimi, pasi jam perplasur shpesh ne shtetin ku aktualisht jetoj qe është ITALIA, ne forma vërtetë renqethese te racizmit ndaj shqipetarve dhe Shqipërisë.

  Jeni te lirë te shprehni mendimet dhe eksperiencat tuaja në lidhje me këtë problem qe shqiptarët nëpër botë e hasin shpesh.
  Gjithashtu nëse keni senjalizime dhe link te siteve web ku ka shprehjete te këtij raczmi ne drejtim te Shqipërisë dhe shqiptareve, jeni te lutur ta perfshini ne përgjigjet tuaja.
  Faleminderit


  Keto jane disa nga ato linke qe më kane lënë vërtetë pa fjale:
  http://w3.uniroma1.it/brunofras/attivitascientifica/produzionescientifica/immigrazione_e_criminalit%C3%A0.pdf

  http://it.answers.yahoo.com/question/index;_ylt=ArEvRCdhTKZ_GBvUcIYiEzASNxV.?qid=20070330034353AAhzgIB

  • Postime: 27103
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 30-03-2007, 06:51:04
  Hej lal eshte nje teme e tille dhe me shume debate brenda,per me shume shikoje ketu : http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,politik/Itemid,43/topic,1859.120 Mund te shkruash dicka atje ose keto qe ke vendos ketu postoje atje,kete teme po e mbyll.

  Temat e fundit