Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 41 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161279

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 27-01-2009, 22:12:10
..Mire ishte sot..me diell..

 • Postime: 12743

#1001 ne: 28-01-2009, 12:14:07
ne mengjes me shi ishte...tani sja kam haberin


jam ngujuar ne karrige LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 28-01-2009, 13:34:08
Shii..

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 28-01-2009, 16:42:40
Ftohte shume ftohte debore tere naten tani shi dhe debore ....hajt mo dite me te mira do te vijne ...

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 29-01-2009, 10:25:45
Sot na paska dale dielli ;)

 • Postime: 1533

#1005 ne: 29-01-2009, 17:48:53
Sot eshte bukur, -15 me dy pllom bore ne toke.

Ka edhe me keq,.... ne pol te veriut!

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1006 ne: 29-01-2009, 21:48:20
mire shume :D

 • Postime: 46

#1007 ne: 30-01-2009, 12:00:33
ka filluar qe te bije nga pak bore.... me ne fund ahahha

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 30-01-2009, 22:02:47
qejf o qejf :D

 • Postime: 12743

#1009 ne: 30-01-2009, 23:48:21
prrrrrr ftohte...te ngrin suci po ta nxjerresh jashte hahahahahah

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 31-01-2009, 01:00:26
prrrrrr ftohte...te ngrin suci po ta nxjerresh jashte hahahahahah
Po sucin pse do e nxjerresh jashte njehere.? LOL LOL

 • Postime: 12743

#1011 ne: 31-01-2009, 01:48:33
po si te nxjerr trupin pa nxjerr sucin?>>????

pastaj e kisha llafin gjetke po hajt mo se folim hahahahah

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 31-01-2009, 08:04:58
Ftohte...brrrrr...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1013 ne: 31-01-2009, 20:55:39
32 grade me breke . :P LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 31-01-2009, 23:56:13
Shume ftohte.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 01-02-2009, 15:47:48
Shume ftohte.
Na mori malli per rrezet e diellit.

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 01-02-2009, 15:52:45
dielli rrezon, por ben ftoht shume

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1017 ne: 01-02-2009, 19:39:05
ftohte shume ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1018 ne: 01-02-2009, 22:09:42
..debore...dua te dal te shtrihem mes saj..te kenaqem si femije..

me kujton femijerine..:)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 02-02-2009, 00:54:50
Ftohte....sot ra bore ketu

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 02-02-2009, 00:56:24
dua bore dhe une.... :(

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 02-02-2009, 09:15:04
..Shume shume debore..

 • Postime: 12743

#1022 ne: 02-02-2009, 14:59:58
e kujt i plasi si eshte koha!!!!!!!!!

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 03-02-2009, 10:48:07
Ftohte...debore perseri..

 • Postime: 12743

#1024 ne: 04-02-2009, 10:30:06
se di si eshte jashte ..po mrena shume ftohte qeka

Temat e fundit