Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 45 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161205

 • Postime: 12743

#1100 ne: 26-02-2009, 11:53:31
bhooo ti e di


ketej ftohte shume beka  :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1101 ne: 26-02-2009, 11:54:59
Epo hidhe dicka shaleve se u thave ;)

 • Postime: 12743

#1102 ne: 26-02-2009, 11:58:59
edhe une qe vrisja mendjen nga me vjen i ftohti LOL LOL

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 26-02-2009, 12:01:19
Ja rrojta dhe 700 vjet une. Cfare do besh pastaj ti? LOL LOL

 • Postime: 12743

#1104 ne: 26-02-2009, 12:23:23
ja do rri qe andej "lart a poshte" varet ku do me shpjer fati e do te shoh ty si do kthesh kembet tek 701 LOL LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1105 ne: 26-02-2009, 14:10:48
Fresket.

 • Postime: 12743

#1106 ne: 26-02-2009, 21:51:55
shumeeee ftohte

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1107 ne: 27-02-2009, 00:58:36
nxehte shume ketu tek une, te rrish pa gje hic. :P

 • Postime: 12743

#1108 ne: 27-02-2009, 09:11:11
eshte me ngrohte se cdo dite tjeter...me duket se do bjere shi LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 27-02-2009, 10:14:10
I FRESKET DHE ME MJEGULL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1110 ne: 27-02-2009, 11:20:47
vape me be plazh..... :P

 • Postime: 12743

#1111 ne: 27-02-2009, 12:12:30
po une pse dridhesha???  ^o)

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1112 ne: 27-02-2009, 16:31:48
Gati per shi eshte ketu.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 27-02-2009, 17:26:34
Dielli..

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 28-02-2009, 09:29:49
Kane care rete disa rreze te ngrohta dielli.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1115 ne: 28-02-2009, 09:33:45
Me duket dite e bukur edhe pse ben ca ftohte.

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 28-02-2009, 12:32:01
diell, shume nxehte

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 28-02-2009, 14:20:12
Si shpirt eshte :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1118 ne: 28-02-2009, 17:49:13
Shyqyr s'bie shi me...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1119 ne: 01-03-2009, 13:53:56
Ftohtee.

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1120 ne: 01-03-2009, 14:06:37
po bie shi :(

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#1121 ne: 01-03-2009, 14:30:50
ngrohte, diell :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 01-03-2009, 17:27:36
zymte dhe freskk :)

 • Postime: 12743

#1123 ne: 02-03-2009, 08:08:44
Vransire duket

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1124 ne: 02-03-2009, 10:48:32
Si dite Vere..dielli pish..

Temat e fundit