Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 46 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161591

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1125 ne: 02-03-2009, 20:51:38
dite vere me shi shume. :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 03-03-2009, 10:16:41
Shi i lehte

 • Postime: 262

#1127 ne: 03-03-2009, 10:31:16
i vrenjtur

kohe per shi

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 03-03-2009, 10:32:42
Zymte

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 03-03-2009, 11:16:53
shume shi

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1130 ne: 03-03-2009, 11:42:48
shi e ne TR

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1131 ne: 03-03-2009, 21:31:52
Ketu nuk bie pse genjen. :P LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 03-03-2009, 23:35:05
bubullin deri te shkembi i Kavajes.... :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 04-03-2009, 11:11:59
Si e mire duket sot.! shpresojme te vazhdoje keshtu e mos ti prishet mendja te na leshoje ndonje shtrengate nga ato te sajat LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1134 ne: 04-03-2009, 12:47:35
Dielli..te kenaqet zemra. :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 04-03-2009, 13:59:11
Filloi te bie shi :(

S'e dua shiun :(

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1136 ne: 04-03-2009, 17:13:32
i hallakatur

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 05-03-2009, 10:09:54
Nje here shi, nje here diell  :S

Ka luajtur mendsh koha LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1138 ne: 05-03-2009, 10:14:06
me vrensira!
po pse s'thu maj naqe qe ka luajtur
mendsh njerezia :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 05-03-2009, 14:31:04
Freskt me rze te lehta dielli

 • Postime: 12743

#1140 ne: 06-03-2009, 14:15:28
shi shi dhe vetem shi

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 06-03-2009, 14:17:18
Na kalbi shiu

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 06-03-2009, 14:21:05
Freskt dhe pakez diell.

 • Postime: 12743

#1143 ne: 06-03-2009, 14:22:16
rrodhi i ziu....sa lengje paska pi  :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 07-03-2009, 13:35:12
Dielli..freskt..

 • Postime: 34

#1145 ne: 07-03-2009, 13:39:16
me shi

 • Postime: 12743

#1146 ne: 07-03-2009, 14:32:36
diell dhe pakez ngrohte...dite e bukur sot  :)

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1147 ne: 07-03-2009, 14:40:51
Arome pranvere :)

 • Postime: 12743

#1148 ne: 07-03-2009, 14:54:54
celin lulet...qarri i te cmenve tashi thuaj LOL

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 07-03-2009, 18:14:15
Ngrohte dhe me diell!Te thote dielli ej me shiko se dola un!Poshyqyr mo se na thave syte ia kthej un!

Temat e fundit