×

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5401 · 157000

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#125 ne: 18-07-2007, 10:55:02
Aq vape sa nuk te bie ndermend te dalesh jashte. Temperatura ne hije eshte 40 Grade sipas sinoptikaneve. :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#126 ne: 18-07-2007, 16:56:43
Ketu tek ne eshte nja 28 grade tani, perafersisht. Eshte relativisht ngrohte per plazh, ama nje cike si vrenjtur.

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#127 ne: 18-07-2007, 17:06:07
..po si s'patem nje dite te nxehte qe nga fundi i majit neve ketu!!

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#128 ne: 18-07-2007, 17:07:17
..po si s'patem një ditë te nxehte qe nga fundi i majit neve këtu!!

Dmth atje tek ju ka qene fresket e ftohte qe ne fund te Majit?!  ^o)

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer
anonimus
#129 ne: 18-07-2007, 23:57:04
Po ka vetem dy dite qe u permiresua pak se desh merdhime si ne dimer! hmmmmm:

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#130 ne: 19-07-2007, 15:26:39
edhepse ketu eshte mot i vranet prapseprape eshte shume zagushi

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#131 ne: 19-07-2007, 16:39:52
Ketu te une po bie shi me gjyma :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#132 ne: 19-07-2007, 16:45:33
Ketu tek une shi bie por nuk arrinte bjere ne toke se avullon gjate renies. :P

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#133 ne: 19-07-2007, 16:46:46
Epo te kesh vene dushin gabimisht mbi pllaken e sobes LOL

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#134 ne: 19-07-2007, 16:51:10
jo mo kisha drejtuar dicka tjeter mbi pllaken e sobes  :P nga hutimi dhe se merrja vesh se ku perfundonte gjithe ai shi qe beja. :P :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#135 ne: 19-07-2007, 16:53:11
Këtu te unë po bie shi me gjyma :D

Mire qe po bie mos qaheni ma per drita LOL LOL Ti ujk beje shiun bresher :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#136 ne: 19-07-2007, 16:57:01
Dritat harroji ti se i ka shit Dr Saliu me kova, po shih se po të hedh ca pika andej nga Elbasoni :P

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#137 ne: 19-07-2007, 17:05:38
ca pika ti e ca pika une dhe e mbushim perroin e Zaranikes. LOL  :D :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#138 ne: 19-07-2007, 17:16:43
Me ate ujin qe do hidhni ju ne zaranike as rosat nuk lahen :D Ka boll Shkumbini uje dhe plazh bejn njerezit :D ju se keni larg shkoni ne qaf-krrab e fluturoni si zogj se direkt ne lumin shkumbin bini vetem kujdesni mos ju dali ndonje balene se ka me shumice :D
mishel
#139 ne: 19-07-2007, 17:48:00
nuk e di per c'shi po behet fjale se ketu ku jam ftohte kam nga kondisioneri. por ne lajme jam tu pa pikerisht tani qe ka ra zjarr ne yrshek. fshat ne autostrade. dhe me mendoj se vape duhet me qene. apo jo berno!
mishel
#140 ne: 19-07-2007, 17:52:25
si nuk u binde njehere more berni qe shkaktari i andrallave tona si shqiptare ka vetem nje emer qe ti ne menyre kaq te budallepsur e adhuron! kaq i trashe do mbetesh deri kur?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#141 ne: 19-07-2007, 18:00:22
si nuk u binde njëherë more berni qe shkaktari i andrallave tona si shqiptare ka vetëm një emër qe ti ne mënyrë kaq te budallepsur e adhuron! kaq i trashe do mbetesh deri kur?

He moj se une nuk mendoj se eshte vetem Sala fajtor. Edhe Nanoja ka ato te vetat, ka bere plot gabime edhe ai, me oke. Ehhh, Politikanet e Shqiperise jane per tu vene zjarrin po he.


Nejse, moti sot ketej tek une eshte ngrohte, me diell dhe zagushi. :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#142 ne: 19-07-2007, 20:37:25
Si dite vjeshte. Koha e vrenjtur dhe me shi.  :S

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#143 ne: 19-07-2007, 20:38:14
Si ditë vjeshte. Koha e vrenjtur dhe me shi.  :S

Ahhh sa do me pelqente mua nje dite vjeshte, tani, sot. Hajde moj Lepurushe, sperkatme pak me Vjeshte, edhe mua. ;)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#144 ne: 19-07-2007, 22:26:23
Ahhh sa do me pelqente mua një ditë vjeshte, tani, sot. Hajde moj Lepurushe, sperkatme pak me Vjeshte, edhe mua. ;)
Me gjithe qejf Elegance,por do te pushtoje monotonia :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#145 ne: 19-07-2007, 23:56:09
po bie shi panderprere, nje shi i prajshem dhe monoton..

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#146 ne: 20-07-2007, 15:51:56
Po shkelqen dielli perjashta sot. Pa syze dielli dhe me shume rroba ne trup, nuk dilet dot. Thone qe do te jete nje fundjave jo edhe me shume vape, por duke u nisur nga ky mengjesi i sotem, nuk duket keshtu. :) Nejse, mua pak me intereson moti kete fundjave pasi do jem duke punuar tere kohes. :'( Rendesi ka te jete kohe e shkelqyer gjate javes qe vjen se atehere do te ikim ca dite ne plazh, per pushime. ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#147 ne: 21-07-2007, 16:02:05
përsëri vranet dhe me shi bën këtu ku jam unë, ska diell, ska pishine; ndërsa ne Kosovë është paralajmeruar te ngritet temperatura gjer ne 44 grade gjatë uikendit :(

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#148 ne: 23-07-2007, 16:21:37
Ketu 41 grade eshte.

Kush do vape le te vije ne Tirane se i jap me kile. :P
mishel
#149 ne: 23-07-2007, 17:12:41
Ketu brenda ku jam shume mire fresk..aq resk sa kur mendoj se duhet me dal jashte me pi nai cigare...them varja se spo e pi.. :D :D :D