×

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5401 · 156999

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#25 ne: 28-04-2006, 11:56:41
te ju eshte diell se ti je dielli atje  :)

 • Postime: 1533
Karatisti
#26 ne: 28-04-2006, 12:04:04
kohe e vranet, vende vende me te reshura lokale.

hahahhaa, ma kujtove TV Festen

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#27 ne: 28-04-2006, 20:25:04
Ketu te mua ne ka 3 dite qe bie vetem shi,na e hoqi trurin fare nuk ben dot asgje  :@

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#28 ne: 28-04-2006, 21:02:37
Këtu te mua ne ka 3 ditë qe bie vetëm shi,na e hoqi trurin fare nuk bën dot asgjë  :@

Edhe te une dje rra shi edhe me zurri rruges per ne shtepi me lagu paramendoje  :D

Kurse sot ka qen kohe e mire por ka pasur te rreshura lokale te shiut  :D

Berni - duket andej qe koha eshte e keqe ndoshta prej te ju vjen te une  :S

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#29 ne: 30-04-2006, 16:00:22
shi eshte sot :)

 • Postime: 21
 • Gjinia: Mashkull
stalinger
#30 ne: 21-05-2006, 17:50:50
e bukur me diell. ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#31 ne: 23-05-2006, 12:46:47
Bie shi  :(

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#32 ne: 24-05-2006, 16:54:45
Sot shyqyr qe u ngroh pak koha me diell eshte.  :)

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#33 ne: 24-05-2006, 20:52:14
shi shi mbreme gjithe naten ka ren shi , sot gjithe diten edhe akoma ska per tu ndalur ? :S

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull
loni19
#34 ne: 25-05-2006, 06:22:12
Me vranesira, por mjaft nxete, fryen nje erë.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#35 ne: 26-05-2006, 13:28:33
Sot ka qen me diell

 • Postime: 5949
SmiLey
#36 ne: 09-06-2006, 13:12:02
diell dhe vape, madje shume vape lodhje:
ka nje jave keshtu, eshte bere sikur me qene Shqiperi :d

 • Postime: 5949
SmiLey
#37 ne: 16-06-2006, 05:17:33
diell dhe diell :urra:.. ja kena kalu dhe Shqiperise, ec atyyy LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#38 ne: 16-06-2006, 05:25:09
diell edhe ketu :)

 • Postime: 19
kapetani79
#39 ne: 16-06-2006, 07:09:00
ketej nga une vjen ere mish i djegur njeriu  :P :P :P

 • Postime: 70
 • Gjinia: Mashkull
BLASTER
#40 ne: 16-06-2006, 11:19:18
Vape vape dhe vetem vape.Ah edhe dicka : shum vape :P

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#41 ne: 16-06-2006, 11:23:13
obobobobo cfare vape,me shkohet ne plazh mua  :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#42 ne: 17-06-2006, 09:15:51
sa vape,ne dreke do shkoje 34 grade,do piqemi si geshtenja  :P

 • Postime: 5949
SmiLey
#43 ne: 18-06-2006, 04:11:40
ketu eshte me re sot :S eshte vape por me re, ishalla po rregullohet me mbrapa hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#44 ne: 18-06-2006, 12:38:25
Vape e madhe  lodhje:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#45 ne: 18-06-2006, 17:23:23
Vape, shume shume vape. Sa vape!

Kohe per plazh, ose per ne pishina.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#46 ne: 18-06-2006, 17:36:02
obobobobo cfare vape,s'rrihet fare  :(

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#47 ne: 19-06-2006, 21:18:02
pse mi vape anej nga ti ketu tek une ka fillu bora lepurushe :D

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull
loni19
#48 ne: 23-06-2006, 04:57:43
Vape.
Dhe tash mos pyetni se vetem vapa do te jete prezente.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#49 ne: 23-06-2006, 17:27:54
 fryn pak ere po prape temperaturat te larta jane.