×
Hyrja
Profili

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5402 · 158857

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#400 ne: 19-03-2008, 14:40:31
po shkundin breket plakat rendshem ketu ne Tirane. LOL

#401 ne: 19-03-2008, 15:56:50
Ra debore..doli dielli..i hoqem pallton...ra debore..me vrap cadren....tani diell


me nje fjale..se marr vesh ca ka ky moti me ne :(

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 19-03-2008, 22:15:59
Shume ftohte  :(

#403 ne: 20-03-2008, 15:13:06
i paqendrueshem. me therin kockat...uff

#404 ne: 20-03-2008, 15:30:21
bore..ftohte...te ngrin dora nese e nxjerr nga xhepi..kurse brenda si ne pune si ne shtepi ngrohte...shyqyr thuaj se do kisha ngordhur :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 23-03-2008, 11:11:41
nje debore e shtruar..e embel..gjeja me fantastike qe kam pare  kete dimer... :)megjithese..ftohte ^o)

#406 ne: 23-03-2008, 12:22:05
ketej vere qe une e shijoj nga shpia. sjam ne terezi sot! koha fantastike

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#407 ne: 24-03-2008, 12:27:12
shi ere me nje fjale lemsh.

#408 ne: 24-03-2008, 12:31:59
Ibret jalem! lumi lana do na permbys me duket

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#409 ne: 24-03-2008, 12:51:51
Atje si merret vesh kohes, fola mram me ato te shpis e me thane vere, kurse sot shie e fortuna.Ketej nga jam une as shi as diell e vrejtur po ftohet 7 grad me e larta.

#410 ne: 24-03-2008, 12:55:30
ashtu ishte vertet po filloi qe ne darke shiu e cshi per qejf te shpirtit thuaj. hajt mo

#411 ne: 24-03-2008, 13:33:38
diell pas 3 ditesh debore moj qe na mbyti dhe na la brenda..nuk i shijova hic keto 4 dite te kisha dal per qejf ti..hajde mo ishalla mban deri nga fundi i javes qe te iki rehat per ne atdhe...

mgjs edhe po te jete shi..une kam diellin tim qe me ngroh atje :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#412 ne: 24-03-2008, 15:21:34
ftohte..shi apo bore smerret vesh..nje fryme qe te percellon fytyren...neser duket me keq ^o)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#413 ne: 25-03-2008, 12:56:37
SHI :(

#414 ne: 25-03-2008, 12:57:25
debore...dhe ngrin ariu perjashta :(

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#415 ne: 25-03-2008, 19:18:17
Shume ftohte  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#416 ne: 26-03-2008, 22:24:51
momentalisht po degjoj shiun qe troket ne xhamin tim.. :)

#417 ne: 27-03-2008, 15:20:54
vransira te shoqeruara me shi

 • Postime: 1460

#418 ne: 27-03-2008, 15:22:23
edhe bresher vende vende :P

#419 ne: 27-03-2008, 17:30:40
Bore, shi, diell te gjitha bashke. Po ama ben ftohte e nuk ka ere per cudi...po vdes per pak pranvere!!!

#420 ne: 27-03-2008, 22:53:17
neser do jete kohe e bukur ne Shqiperi ...se do shkoj dielli jo per gje LOL

#421 ne: 28-03-2008, 00:46:51
as ja kam idene. sot skam dale fare. di gje njeri te me thote ceshte jashte? LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#422 ne: 28-03-2008, 10:57:59
Me diell eshte :P Dil se u kalbe ne shtepi. LOL LOL

#423 ne: 28-03-2008, 10:59:58
kam pune kam pune hahahaha e shoh e shoh . shume bukur. ja do dal tani

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#424 ne: 28-03-2008, 11:44:36
Me vransira eshte po nga mbasditja do filloj te hapi, neser e pasneser do jete diell e kohe e ngrohet.

Temat e fundit