Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 18 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 168690

#425 ne: 28-03-2008, 11:48:43
ketej ka dale dielli sa nje hosten. fryn pak ere

#426 ne: 28-03-2008, 11:58:27
A ju thashe qe do dali dielli sot..se do ju vij dielli nga Gjermania LOL

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#427 ne: 28-03-2008, 17:07:08
M e Diell

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#428 ne: 02-04-2008, 17:46:54
nje shi i qete, i shtruar,  monoton, jo shume ftohte,
kohe e mbyllur, e menduar,...pranvere e vonuar... ^o) :S

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#429 ne: 09-04-2008, 11:04:38

   E vranet, kohepaskohe me shi, fresket.

#430 ne: 09-04-2008, 11:49:00
shi, shi dhe vetem shi

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 10-04-2008, 15:21:11
Vere eshte bere koha shume vape jasht, srrihet nga dielli.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 10-04-2008, 15:40:19
sot ishte nje dite me diell, nje dite tamam pranvere....me ne fund :)
( ama ne fundjave do bjere perseri debore LOL)

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 16-04-2008, 19:53:21
Keto dite koha ka qene dhe  eshte turli  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 16-04-2008, 22:29:50
Këto ditë koha ka qenë dhe  është turli  :D

me kujtove buranine verore :D..( po e gatuaj neser me kete rast :D)

ketej shi 10 minuta, pastaj diell 11 minuta, pastaj prape bresher apo shi...

me nje fjale me keq se turli :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 23-04-2008, 13:05:20
 Sot qenka nje kohe e shpifur, as diell, as shi, as ngrohte e as
 ftohte, nje kohe pa kuptim qe te ndjell vetem trishtim.  :S

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#436 ne: 23-04-2008, 14:21:09
shi, zymte, ftohte... :(( dite me te mira na presin :D :D)

 • Postime: 162
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 23-04-2008, 14:40:57
Ka harruar te vije pranvera  :(

Tani ben ngrohte, por vetem ne kohen e drekes, se ne mengjes e mbasdite freskohet shume e fryn ere. Vdiqem per cik plazh  :(

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#438 ne: 23-04-2008, 15:54:12
Si merret vesh fare kohes, njeher diell e njeher e vrejtur, po eshte e ngrohte, rreth 15 grade ka qene keto dite.

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#439 ne: 23-04-2008, 17:20:53
si lemsh para porte :p nuk merret vesh fare. :P

#440 ne: 23-04-2008, 19:04:21
Mjere kockat e mia thuaj. uffff

#441 ne: 23-04-2008, 20:29:50
diell dynjaja....dolen lakuriq ketej gjermankat sot sikur skane pare diell me sy LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 24-04-2008, 12:30:59
 Sot duket e mirë koha, e ngrohte, gjysma e te keqes te paktën nuk po bie shi me gjyma.  ;)

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#443 ne: 24-04-2008, 14:18:42
pranver nice eshte shume zojt po cicerojn ska me mire

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 29-04-2008, 19:28:09
Shi   :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#445 ne: 29-04-2008, 20:10:11
shiiii..rrezik po me thyen xhamat.. :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 29-04-2008, 22:43:00

  Pjesrisht me diell.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 04-05-2008, 03:21:26
Na cmendi shiu.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 07-05-2008, 13:47:10
Dielllllllllll :) :)

eshte dita e 3-te qe eshte plot diell..edhe ngrohte po ashtu :)

shpresojme te kemi nje vere te pranueshme..te pakten me e mire se e kaluara ^o)

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#449 ne: 07-05-2008, 20:18:05
Qe dy jav,na kalli dielli temperatura sod ka qen 25 grad  neser 27 grad :)

Temat e fundit