Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 180 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161280

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4475 ne: 08-03-2012, 15:33:22
Diell, sa t'i zgjasi..

 • Postime: 12743

#4476 ne: 09-03-2012, 09:26:57
Diell...qe si ngrohem dot

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4477 ne: 09-03-2012, 10:17:04
Kohe e bukur. Do doja te isha duke ecur.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4478 ne: 09-03-2012, 11:46:58
Ftohte

 • Postime: 12743

#4479 ne: 09-03-2012, 13:45:13
u vrenjtua.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4480 ne: 09-03-2012, 15:31:53
Zymte, ftohte...shkurt, mot i padeshiruar.

 • Postime: 12743

#4481 ne: 09-03-2012, 16:46:12
vranesire dhe fryn nje ere idiote

 • Postime: 1281

#4482 ne: 09-03-2012, 17:57:37
Te hedh pak syte a ka diell? :P

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#4483 ne: 09-03-2012, 20:21:15
Xham, aq qiell i paster sa shikoj dhe stjuardesat lart ne avion. Po pak ftoht i lezetshem. Kaq

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4484 ne: 09-03-2012, 21:59:19
gati per shi...puff..sa bezdi....

 • Postime: 1281

#4485 ne: 09-03-2012, 22:00:29
Shi?
Si eshte oqeani :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4486 ne: 10-03-2012, 12:12:57
....hapat e para te pranveres...

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4487 ne: 10-03-2012, 19:36:30
i shpifur

 • Postime: 2568

#4488 ne: 10-03-2012, 20:08:44
i ngroht

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull

#4489 ne: 11-03-2012, 14:17:56
Athine, shi....

 • Postime: 1281

#4490 ne: 11-03-2012, 14:37:06
Ere e terbuar :(

minus grade :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4491 ne: 11-03-2012, 16:17:34
Mire shume eshte sot. :)

 • Postime: 12743

#4492 ne: 12-03-2012, 10:56:28
e bukur sot

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4493 ne: 12-03-2012, 11:00:17
Pak fresk si mengjes...por nice.. :)

 • Postime: 1281

#4494 ne: 13-03-2012, 12:19:30
Dielli eshte fshehur si xixellonjat dites :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4495 ne: 13-03-2012, 12:22:41
puf...keq fare, sa keq neser per diten e veres..uroj te jet bukur...

 • Postime: 12743

#4496 ne: 13-03-2012, 14:50:26
diell

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4497 ne: 13-03-2012, 14:52:17
Pranvere.

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#4498 ne: 13-03-2012, 14:53:04
Diell

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4499 ne: 13-03-2012, 14:54:10
pranvere e vertete

Temat e fundit