Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 183 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161238

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4550 ne: 30-03-2012, 15:18:00
LOL LOL Pse sje ne zyre gjoja LOL

 • Postime: 12234

#4551 ne: 30-03-2012, 15:20:32
Jam ama jashte  gjithe  qull jemi  :D

 • Postime: 12743

#4552 ne: 30-03-2012, 19:27:12
koha te keqen e dimrit dhe bores....se dija qe edhe gjermania kishte plaka si ne....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4553 ne: 01-04-2012, 21:18:35
.....sh. nice, por kete jave do prishet.

 • Postime: 12743

#4554 ne: 01-04-2012, 21:20:25
bukur shume

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4555 ne: 17-04-2012, 12:01:48
Sh. i shpifur sot. ^o)

 • Postime: 1281

#4556 ne: 17-04-2012, 19:50:53
Acari solli disa floke bore ne oret e mengjesit,por dita ish e zbutur.
Shi :S

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#4557 ne: 18-04-2012, 12:22:02
Skandal Fare shi ftohte  :S

 • Postime: 1281

#4558 ne: 18-04-2012, 12:27:04
2 Grade :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4559 ne: 18-04-2012, 17:02:36
Ne pike te hallit ishte edhe sot. ^o)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4560 ne: 19-04-2012, 10:17:44
Si dimer. Shi me ere. Lageshtire e gjalle.  :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4561 ne: 19-04-2012, 13:09:15
Mot i poshter. :D ^o)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4562 ne: 19-04-2012, 13:29:16
tmerr eshte...me shi edhe ere terbuese, qamet fare...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4563 ne: 20-04-2012, 20:43:28
Me shume ngjyra ishte sot... Diell, ere, shi, bresher, qete..
Momentalisht nje muzg tejet i bukur..:)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#4564 ne: 21-04-2012, 00:21:06
Shume i levizshem eshte.

 • Postime: 1281

#4565 ne: 21-04-2012, 12:00:09
Era e ftohte or taj te ben te ndihesh sikur eshte Viti i Ri!! :S

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4566 ne: 21-04-2012, 12:27:42
Nje diell i embel. :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4567 ne: 21-04-2012, 13:14:20
Sot dite e bukur... me diell, vetem pak ere....

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#4568 ne: 22-04-2012, 13:53:36
Na mbyti shiu.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4569 ne: 22-04-2012, 22:13:33
Mot i poshter. :D ^o)

Keshtu edhe sot..

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#4570 ne: 22-04-2012, 23:25:46
Sot dite e bukur... me diell, vetem pak ere....
edhe neser keshtu e kemi  :D, nuk e levizim me motin :P

 • Postime: 58
 • Gjinia: Femer

#4571 ne: 23-04-2012, 00:07:11
Shi  :(

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4572 ne: 23-04-2012, 11:51:50
Diell, me nefund pak diell pranverore...

 • Postime: 1281

#4573 ne: 23-04-2012, 11:56:05
Shi  :(
E ti ne Skandinavi je? :D
Danimarke apo Norvegji a gjetke? :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4574 ne: 23-04-2012, 17:08:53
si me pishmanllik duket, te bjere apo mos bjere shi. :)

Temat e fundit