Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 185 - Mix

×
Hyrja
Profili

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 159038

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4600 ne: 02-05-2012, 13:49:33
Sot sikur po mban arome pranvere. Te shohim sa do zgjasi..

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#4601 ne: 02-05-2012, 14:00:25
u dogjem

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#4602 ne: 02-05-2012, 14:00:49
vape ka qene 31°C
jemi bere si kedh jemi perzhelitur

 • Postime: 12743

#4603 ne: 02-05-2012, 14:43:17
vape ka qene 31°C
jemi bere si kedh jemi perzhelitur

zot i madh kur thua vape ma heq trurin kur kujtoj boren dhe te ftohtin e acarte ne ato maja....

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#4604 ne: 02-05-2012, 14:47:36
zot i madh kur thua vape ma heq trurin kur kujtoj boren dhe te ftohtin e acarte ne ato maja....

ehh ka bere sivjet vape e tmerrshme une jam djegur si zhapik dje
31°C
nuk e di cpati moti u cmend

 • Postime: 12743

#4605 ne: 02-05-2012, 14:49:55
deri ne 21 dhjetor vetem cmendurira do kete

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#4606 ne: 02-05-2012, 14:58:38
deri ne 21 dhjetor vetem cmendurira do kete
ate thuaj

 • Postime: 2173

#4607 ne: 02-05-2012, 15:01:47
edhe une ja mbeshtes plotesisht :P
« Editimi i fundit: 03-05-2012, 14:22:38 nga Grens(Wiliams) »

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4608 ne: 02-05-2012, 15:55:10
Ftohte, zymte, nje mot i cuditshem...

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#4609 ne: 02-05-2012, 17:37:34
Koha ...si dite plazhi me diell :)

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#4610 ne: 03-05-2012, 08:46:30
zymte

 • Postime: 12743

#4611 ne: 03-05-2012, 09:23:39
zymte

edhe ketej u zymtu pa pritur e pa pandehur

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4612 ne: 03-05-2012, 11:46:28
Shi dhe vetem shi..do kalbemi ^o)

 • Postime: 2173

#4613 ne: 03-05-2012, 14:23:26
ruaju se do marresh ne qafe komshine po u kalbe :D

 • Postime: 12743

#4614 ne: 03-05-2012, 14:58:51
ruaju se do marresh ne qafe komshine po u kalbe :D
:P

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#4615 ne: 03-05-2012, 15:18:21
ftohte

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer

#4616 ne: 03-05-2012, 17:53:27
Mire ,veq do bjer shi tani sic duket.

 • Postime: 12743

#4617 ne: 04-05-2012, 09:31:44
vrenjtur

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4618 ne: 04-05-2012, 09:34:34
Gri dhe shiu qe bie currila.

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4619 ne: 04-05-2012, 10:49:27
Diell, e her me re...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4620 ne: 04-05-2012, 11:04:19
vape

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#4621 ne: 04-05-2012, 12:22:17
vapeeeeeeeee

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#4622 ne: 04-05-2012, 12:37:44
shiiiii :P

 • Postime: 12743

#4623 ne: 04-05-2012, 13:50:39
diell  hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4624 ne: 04-05-2012, 15:18:17
I ftohte, me shi...

Temat e fundit