×
Hyrja
Profili

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5402 · 158882

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#4625 ne: 06-05-2012, 12:16:02
Ok duket

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#4626 ne: 06-05-2012, 12:53:11
zagushi ketej

 • Postime: 12743

#4627 ne: 07-05-2012, 09:19:41
njehere diell, njehere vranesire...njehere si ti doje qejfi

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4628 ne: 07-05-2012, 10:48:46
vranesire totale..gati per shi..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4629 ne: 07-05-2012, 13:57:08
I shpif..

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#4630 ne: 07-05-2012, 14:00:16
nuk e di nuk me len pikat e pullazit me pa jashte :P :P :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#4631 ne: 15-05-2012, 13:44:03
 :perqafim Do  e shof un per ty si esht koha jasht...koh me djell esht sod....

 • Postime: 12743

#4632 ne: 15-05-2012, 14:19:30

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#4633 ne: 15-05-2012, 14:19:54
i shpaif

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4634 ne: 15-05-2012, 15:56:22
...dimer i vertete. ^o) "Dielli s'na do me" - po me thote im bir  :D

 • Postime: 12743

#4635 ne: 15-05-2012, 16:09:28
...dimer i vertete. ^o) "Dielli s'na do me" - po me thote im bir  :D

mos e ushqe tet bir me idera te tilla  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4636 ne: 15-05-2012, 16:20:33
  :D :D

Vertet nuk e beson sa ftohte eshte sot...13 grade tha tv, por nooo, me ftohte..e nje shi... ^o)

U ul vapa andej me duket :P

 • Postime: 12743

#4637 ne: 16-05-2012, 07:47:46
shi qe na kalbi dhe goxha fresket....i kisha heq gjithe bluzat me menge te gjata....ouuuu po vazhdoi kshu do i nxjerr e si heq me..edhe ne 40 te veshin bluza me mengu te gjatu LOL

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#4638 ne: 16-05-2012, 11:07:51
minut fare eshte :P

 • Postime: 12743

#4639 ne: 16-05-2012, 11:09:15
vranet gati serisht per shi..ose edhe po bie e se kam idene

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#4640 ne: 16-05-2012, 11:40:45
Dielli  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4641 ne: 16-05-2012, 15:34:00
...nje diell...i ftohte ^o)

 • Postime: 12743

#4642 ne: 16-05-2012, 15:52:59
Dielllllllllllllll rrofsh o diell qe dole

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4643 ne: 16-05-2012, 16:02:46
Kohe shume e bukur. Diell.

 • Postime: 12743

#4644 ne: 16-05-2012, 16:04:52
Kohe shume e bukur. Diell.

me ne fund o goce se na hyri shiu deri ne palce....si bejne ata qe jane ne londer nje zot e di LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4645 ne: 16-05-2012, 16:07:55
me ne fund o goce se na hyri shiu deri ne palce....si bejne ata qe jane ne londer nje zot e di LOL

Kemi nje shans ne qe ju s'e keni :D
S'perdorim fare rroba verore :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4646 ne: 16-05-2012, 16:09:19
Mire e ke dreamm  :perqafim  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4647 ne: 16-05-2012, 16:10:24

 • Postime: 12743

#4648 ne: 16-05-2012, 16:48:51
Kemi nje shans ne qe ju s'e keni :D
S'perdorim fare rroba verore :D

jo ju i perdorni vetem 1 jave ne vit....dhe mezi ibleni se kushtojne tmerresisht shume :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4649 ne: 16-05-2012, 19:07:57
kot fare eshte, u rikthye dimri...

Temat e fundit