Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 189 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 160922

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4700 ne: 04-06-2012, 11:33:06
Ere,ré dhe aty-ketu diell.

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4701 ne: 05-06-2012, 20:53:34
shi qamet sot Tirana....

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#4702 ne: 05-06-2012, 22:09:37
Lene se isha n'malore sot me gjith ate shi ne oren 7:30 t'mjesit, dhe fap ngela n'trafik kur nji katunari iu var makina posht per nga une, une bjeri borise po ku e nigjojte borin me gjithe ate shi katnori :D kur e preku makina e tij timen, e m'del katunori nga makina e m'thote: Pse i re ar taj aa? (nuk e kuptoi se i rreshkiti makina e tij)
Icik si pergjumesh qe isha nji ta hap deren nji ti dal e ta kap nga qafa katnorin e ta mor e ta fut n'makin t'vet  ;)  :D i futa e nja 2 t'shajtme po hajt mo e kerkoj vete  :D Jam shofer i ri ar taj - m'tha katnori me mrapa kur e pa qe kishte faj :D

 • Postime: 12743

#4703 ne: 06-06-2012, 08:53:10
sot me diell si sac....kohe leshi na hoqi mendjen spo dime si me dale prej shpie

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4704 ne: 06-06-2012, 10:16:24
Lene se isha n'malore sot me gjith ate shi ne oren 7:30 t'mjesit, dhe fap ngela n'trafik kur nji katunari iu var makina posht per nga une, une bjeri borise po ku e nigjojte borin me gjithe ate shi katnori :D kur e preku makina e tij timen, e m'del katunori nga makina e m'thote: Pse i re ar taj aa? (nuk e kuptoi se i rreshkiti makina e tij)
Icik si pergjumesh qe isha nji ta hap deren nji ti dal e ta kap nga qafa katnorin e ta mor e ta fut n'makin t'vet  ;)  :D i futa e nja 2 t'shajtme po hajt mo e kerkoj vete  :D Jam shofer i ri ar taj - m'tha katnori me mrapa kur e pa qe kishte faj

LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4705 ne: 06-06-2012, 16:26:21
Ok ish sot!

 • Postime: 12743

#4706 ne: 06-06-2012, 16:28:28
deri tashi si hosten dielli ,,,se di me vone

 • Postime: 182

#4707 ne: 06-06-2012, 16:36:04
Vjeshte :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4708 ne: 07-06-2012, 14:36:29
Mot i poshter....tamam i poshter.

 • Postime: 12743

#4709 ne: 07-06-2012, 14:37:15
deri tashi si hosten dielli ,,,se di me vone

yllll

 • Postime: 2173

#4710 ne: 07-06-2012, 14:37:48
ahhhhh qeveri e poshter :D :P

 • Postime: 12743

#4711 ne: 07-06-2012, 14:56:54
ahhhhh qeveri e poshter :D :P

mos e shaj qivirine ti se je patriot i modh

 • Postime: 2173

#4712 ne: 07-06-2012, 14:59:21
kohe e poshter desha te them :D

 • Postime: 12743

#4713 ne: 07-06-2012, 15:02:06
ate thuaj.....grens mire je mo

 • Postime: 2173

#4714 ne: 07-06-2012, 15:03:23
do isha me mire por me mungojne disa gjera shume te shtrenjta :perqafim

 • Postime: 12743

#4715 ne: 07-06-2012, 15:07:57
mundohu ti kesh....jeta eshte e shkurter tha dikush

 • Postime: 2173

#4716 ne: 07-06-2012, 15:09:23
pika i rente atij dikushit..sa pesimist qenka :P

 • Postime: 12743

#4717 ne: 07-06-2012, 15:10:13
ate thashe edhe une kur e degjova....po Ajo qe e ka thene ti sdo doje kurre ti binte era jo me pika TOC

 • Postime: 2173

#4718 ne: 07-06-2012, 15:13:22
ehhheee..ketu ke te drejte ndoshta hmmmmm:

 • Postime: 12743

#4719 ne: 07-06-2012, 15:14:20
Koha vazhdon me diell

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer

#4720 ne: 07-06-2012, 16:51:02
Shi

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4721 ne: 07-06-2012, 19:06:38
shum bukur..diell

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer

#4722 ne: 07-06-2012, 19:18:31
Shi...
 :( :(
 

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4723 ne: 08-06-2012, 07:55:27
Stuhi....ere, shi, ftohte....si vjeshte e vone duket!

 • Postime: 12743

#4724 ne: 08-06-2012, 10:59:30
Koha vazhdon me diell

Bukuri o zot :D

Temat e fundit