Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 20 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161273

 • Postime: 21

#475 ne: 28-05-2008, 13:00:04
pikerisht Mishel mendova qe jeni ne Tirane

paska shume postues prej Tiranes

#476 ne: 28-05-2008, 17:52:55
moti   eshte  i  ftohte  ktu   ne  tetove
[/quote]

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#477 ne: 28-05-2008, 22:53:56
vazhdon te jete vape   ufff

#478 ne: 29-05-2008, 12:07:03
vape e papare

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 29-05-2008, 13:20:35
Edhe tek ne eshte vape shume e madheeeeeeeeeee

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 29-05-2008, 14:37:17
Bie shi sot
dje pardje ishte vape e madhe

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#481 ne: 29-05-2008, 14:38:07
babydance te rrosh vet i ka jeta kto sdo ket perher diell  :D

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 30-05-2008, 12:35:29
eh me edhe sot eshte kohe e keqe pak sepse her del diell her ftohet

 • Postime: 13

#483 ne: 05-06-2008, 18:56:10
valla me diell pak vranet por nxeht temperatura 20 :-[ :-[

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 21-06-2008, 06:16:54
Si fillim,, kohe e bukur duket. :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 21-06-2008, 09:19:15
goxha mire,, kohe plazhi,,,uuhh :engjell:

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#486 ne: 21-06-2008, 10:48:00
mot per te bere plazh eshte ketej nga Kina. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#487 ne: 21-06-2008, 12:40:30
mot për te bërë plazh është këtej nga Kina. :D
Pse a ne Kine rri ti ee?,,,nuk paske faj qe shkruan kinezce pa kuptim LOL LOL :perqafim

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 21-06-2008, 12:42:11
nuk eshte edhe aq nxehte eshte tamam per grill

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 21-06-2008, 15:44:13

shi,shi, shi..

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#490 ne: 21-06-2008, 22:47:56
thuAj atij shiut te vije ketej se na mbyti vapa (e regullove netin?)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 22-06-2008, 23:13:04
koha me shi palidhje krejt vetem me ndejt ne gjum hahha

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 23-06-2008, 00:16:35
ne gjume me ty qershia e shte mire ne shi dhe diell

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 23-06-2008, 11:16:05
pranushem sot...te pakten ska shi edhe pse pak ftohte ne mengjes.. :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 23-06-2008, 11:37:06
so so i perzier,,,, :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 23-06-2008, 23:50:09
tani nata po behet dite  :)

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 24-06-2008, 13:17:53
eshte vape e madheee :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 24-06-2008, 19:17:08
ok ketu qetesi

 • Postime: 1580

#498 ne: 25-06-2008, 19:27:00
Vape e madhe.

 • Postime: 4261

#499 ne: 25-06-2008, 19:44:04
Plasem nga vapa

Temat e fundit