×
Hyrja
Profili

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5402 · 158876

 • Postime: 12743

#4825 ne: 06-07-2012, 10:38:11
Vape shume


jo sjam sepse ende jeton LOL

Vape e madhe!

Po do jetoj o robi se buken time ha s'ha tenden LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#4826 ne: 06-07-2012, 10:42:28

Po do jetoj o robi se buken time ha s'ha tenden LOL

Po the qe zo jetoje LOL

Ti mbajke fjalen si Hashim Thaqi LOL LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4827 ne: 06-07-2012, 10:43:12
ateher me lajmro kur te kesh stuhi LOL

derisa tme lajmrosh taman vije vapa LOL

Po me ben te dyshoj me keto mendime.  hmmmmm:

Lere me mire se ketu vetem stuhi, furtune ka LOL

 • Postime: 12743

#4828 ne: 06-07-2012, 10:49:36
Po the qe zo jetoje LOL

Ti mbajke fjalen si Hashim Thaqi LOL LOL

po ti mua degjon??

sa vape

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#4829 ne: 06-07-2012, 10:53:03
vape

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4830 ne: 06-07-2012, 15:12:02
Ftohte, shi.

 • Postime: 12743

#4831 ne: 06-07-2012, 15:19:38
Ftohte, shi.

juve ju myti shiu , neve dielli sju gjet robit karari

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4832 ne: 06-07-2012, 15:25:07
juve ju myti shiu , neve dielli sju gjet robit karari

Shume e habitshme vertet...jemi kaq afer e te jete ky ndryshim???  ^o)

 • Postime: 12743

#4833 ne: 06-07-2012, 15:27:56
afer fare jemi LOL

shtyhu se kam vape LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4834 ne: 06-07-2012, 15:33:12
 :D afer moj jemi...per gjithe kete ndryshim :D

2 ore fix eshte Stanstead-Rinas...by plane :D

Aq e bardhe jam bere..sa dukem si e vdekur ^o) dua pak ngjyyyyreeee :P

 • Postime: 12743

#4835 ne: 06-07-2012, 15:33:45
edhe une qe jam nen kete diell e bardhe jam...qe kshu mos e vuj shume

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4836 ne: 06-07-2012, 15:34:33
Lere dreamm se per bardhesi jam bere e tejdukshme fare une LOL me lexohen damaret LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4837 ne: 08-07-2012, 12:20:09
Lere dreamm se per bardhesi jam bere e tejdukshme fare une LOL me lexohen damaret LOL

:D perq

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#4838 ne: 08-07-2012, 12:40:37
kijamet nxehte

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4839 ne: 08-07-2012, 12:41:55
I shpifur

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#4840 ne: 08-07-2012, 12:45:58
40 C

 • Postime: 12743

#4841 ne: 09-07-2012, 14:02:57

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4842 ne: 09-07-2012, 14:03:52
Nje re sterre e zeze po me ndjek qe ne mengjes... ^o)

Mot sh. sh. i lagesht dhe i ftohte.

 • Postime: 12743

#4843 ne: 09-07-2012, 14:06:09
Nje re sterre e zeze po me ndjek qe ne mengjes... ^o)

Mot sh. sh. i lagesht dhe i ftohte.

largoju re-se or ti goc

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#4844 ne: 09-07-2012, 15:02:56
vape ,teper...

 • Postime: 12743

#4845 ne: 09-07-2012, 15:25:18

 • Postime: 12743

#4846 ne: 09-07-2012, 16:30:42
me shume se vape  :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#4847 ne: 10-07-2012, 10:10:17
Shume me shume se vap   ^o)   :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#4848 ne: 10-07-2012, 10:16:13
Vape e madhe!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4849 ne: 10-07-2012, 10:19:34
Lageshtire. Asnje pike dielli.   :S

Temat e fundit