Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 194 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 176263

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4825 ne: 06-07-2012, 10:38:11
Vape shume


jo sjam sepse ende jeton LOL

Vape e madhe!

Po do jetoj o robi se buken time ha s'ha tenden LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#4826 ne: 06-07-2012, 10:42:28

Po do jetoj o robi se buken time ha s'ha tenden LOL

Po the qe zo jetoje LOL

Ti mbajke fjalen si Hashim Thaqi LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#4827 ne: 06-07-2012, 10:43:12
ateher me lajmro kur te kesh stuhi LOL

derisa tme lajmrosh taman vije vapa LOL

Po me ben te dyshoj me keto mendime.  hmmmmm:

Lere me mire se ketu vetem stuhi, furtune ka LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4828 ne: 06-07-2012, 10:49:36
Po the qe zo jetoje LOL

Ti mbajke fjalen si Hashim Thaqi LOL LOL

po ti mua degjon??

sa vape

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#4829 ne: 06-07-2012, 10:53:03
vape

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4830 ne: 06-07-2012, 15:12:02
Ftohte, shi.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4831 ne: 06-07-2012, 15:19:38
Ftohte, shi.

juve ju myti shiu , neve dielli sju gjet robit karari

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4832 ne: 06-07-2012, 15:25:07
juve ju myti shiu , neve dielli sju gjet robit karari

Shume e habitshme vertet...jemi kaq afer e te jete ky ndryshim???  ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4833 ne: 06-07-2012, 15:27:56
afer fare jemi LOL

shtyhu se kam vape LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4834 ne: 06-07-2012, 15:33:12
 :D afer moj jemi...per gjithe kete ndryshim :D

2 ore fix eshte Stanstead-Rinas...by plane :D

Aq e bardhe jam bere..sa dukem si e vdekur ^o) dua pak ngjyyyyreeee :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4835 ne: 06-07-2012, 15:33:45
edhe une qe jam nen kete diell e bardhe jam...qe kshu mos e vuj shume

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#4836 ne: 06-07-2012, 15:34:33
Lere dreamm se per bardhesi jam bere e tejdukshme fare une LOL me lexohen damaret LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4837 ne: 08-07-2012, 12:20:09
Lere dreamm se per bardhesi jam bere e tejdukshme fare une LOL me lexohen damaret LOL

:D perq

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#4838 ne: 08-07-2012, 12:40:37
kijamet nxehte

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4839 ne: 08-07-2012, 12:41:55
I shpifur

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#4840 ne: 08-07-2012, 12:45:58
40 C

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4841 ne: 09-07-2012, 14:02:57

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4842 ne: 09-07-2012, 14:03:52
Nje re sterre e zeze po me ndjek qe ne mengjes... ^o)

Mot sh. sh. i lagesht dhe i ftohte.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4843 ne: 09-07-2012, 14:06:09
Nje re sterre e zeze po me ndjek qe ne mengjes... ^o)

Mot sh. sh. i lagesht dhe i ftohte.

largoju re-se or ti goc

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4844 ne: 09-07-2012, 15:02:56
vape ,teper...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4845 ne: 09-07-2012, 15:25:18

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4846 ne: 09-07-2012, 16:30:42
me shume se vape  :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#4847 ne: 10-07-2012, 10:10:17
Shume me shume se vap   ^o)   :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#4848 ne: 10-07-2012, 10:16:13
Vape e madhe!

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#4849 ne: 10-07-2012, 10:19:34
Lageshtire. Asnje pike dielli.   :S

Temat e fundit