×
Hyrja
Profili

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5402 · 158856

 • Postime: 12743

#4900 ne: 31-07-2012, 13:33:30
vdekje

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4901 ne: 01-08-2012, 08:32:12
me ne fund qiell i paster dhe diell,
ka lezet me ne fund nje rreze dielli qe ne mengjes

 • Postime: 12743

#4902 ne: 01-08-2012, 08:59:27
me ne fund pak fresk po kalon edhe mbi qiellin tone

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4903 ne: 01-08-2012, 09:11:32
ik moj ti mos na ndill ters me gjith fresk

 • Postime: 12743

#4904 ne: 01-08-2012, 09:12:29
une skam ku iki o pezhishke....dua fresk

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4905 ne: 01-08-2012, 09:22:33
hardhuce jeshile lene freskun shif per ndonje rreze dielli

 • Postime: 12743

#4906 ne: 01-08-2012, 09:27:27
dielli me mori erzin...ti arapi i zi me kobure ca ke qe vret hardhuca neper mure?

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4907 ne: 01-08-2012, 09:28:27
mbaj murin ti se mos bjere

 • Postime: 12743

#4908 ne: 01-08-2012, 09:30:56
Mos i vrit o budalla se hardhuca nuk te ha


pak re aty ketu....

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4909 ne: 01-08-2012, 09:38:10
po e zura ja vura

 • Postime: 12743

#4910 ne: 01-08-2012, 09:38:46
thuhet se do bjere shi me ne fund.....ishalllaaa

 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull

#4911 ne: 01-08-2012, 09:39:58
thuhet se do bjere shi me ne fund.....ishalllaaa
te henger goja ......

 • Postime: 12743

#4912 ne: 01-08-2012, 09:53:10
Mjalt e di

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#4913 ne: 11-08-2012, 08:46:54
Dielllll

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#4914 ne: 13-08-2012, 08:59:07
Bukur

 • Postime: 12743

#4915 ne: 13-08-2012, 09:18:18
Fresket me ne fund

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#4916 ne: 14-08-2012, 11:46:17
n'a doli nje fije dielli sot

 • Postime: 12743

#4917 ne: 15-08-2012, 09:58:09
fresk o zot sa me pelqen ky fresk...me duket sikur me freskon mendjen dhe shpirtin  :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#4918 ne: 16-08-2012, 00:28:09
Mire eshte, pas 2 dite shi, sikur u fresku pak ;)

Por ishalla mban keshtu se kemi festivalin javen tjeter.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4919 ne: 17-08-2012, 22:07:25
Vape e madhe. Ufff

#4920 ne: 17-08-2012, 22:36:01
Mut moti, qemoti!

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#4921 ne: 17-08-2012, 22:39:58
ftofet

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4922 ne: 17-08-2012, 22:40:35
Mos u ha me motin se te ben ate qe sta pret mendja.  :P

#4923 ne: 17-08-2012, 22:45:57
Mos u ha me motin se te ben ate qe sta pret mendja.  :P

Ke te drejte, si rradhehere. :P
Mot pjeserisht i kenaqshem, zot shyqyr e kemi, flm, urimeperemisjonin.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4924 ne: 17-08-2012, 22:48:59
 :D

Temat e fundit