Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 198 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 179755

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#4925 ne: 18-08-2012, 11:37:21
shum mir nxet..

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4926 ne: 19-08-2012, 10:25:05
Amazinnnnn

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4927 ne: 21-08-2012, 13:38:24
vape

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4928 ne: 21-08-2012, 14:49:02
futja kot...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4929 ne: 21-08-2012, 14:55:35
vape pafund

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4930 ne: 22-08-2012, 09:45:02
Mire, diell

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4931 ne: 22-08-2012, 12:13:57
I vrenjtur, gati per shi...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4932 ne: 22-08-2012, 15:46:07
diell sa nje hosten

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4933 ne: 22-08-2012, 15:56:27

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4934 ne: 22-08-2012, 16:03:52
Wow Mishel, si ka mundesi qe dielli vazhdon sa nje hosten edhe pas 10 minutash qe bere postin e pare? :D

se ashtu i do qejfi kodoshit me qen...ja ta boj tre here edhe per ty

diell sa nje hosten

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4935 ne: 22-08-2012, 16:08:39
diell sa nje hosten

sa me pelqen  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4936 ne: 22-08-2012, 17:09:10
Rrebesh! :-[

Edhe ktu ja plasi me ne fund...  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4937 ne: 22-08-2012, 17:10:58
na dogji dielli

#4938 ne: 22-08-2012, 17:17:05
Dielli shkelqen, zogjte cicerojne, era fryn lehte, dallget e detit perplasen aty ne breg, lulet kan hedhur shtat, bletet punojne .... e gjitha kjo e mundesuar nga televizori Sony 100 kubiksh dhe sistemi i zerit Bose.

Meditation Deep relaxing in forest

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4939 ne: 22-08-2012, 17:19:26
nga qielli po bien fekale zogjsh,

#4940 ne: 22-08-2012, 17:20:59
Dhe sic je duke pire pijen coktail ne kete moment relaksues, degjohet komshiu jot qe po shpon nji vrime ne mur me trapan.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4941 ne: 22-08-2012, 17:28:52
si eshte muti ashtu moti eshte kjo tema...jo si ndihesh

moti sot dhe parashikuesit per neser thone se ngritja e temp do zgjasi deri kur une te them .

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#4942 ne: 22-08-2012, 20:29:26
Mire,si ne vere mo..

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4943 ne: 02-09-2012, 23:39:34
Miserable, mot i zymte  ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4944 ne: 03-09-2012, 10:44:58
Ende diell...asnje pike shi nuk duket ne horizont

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4945 ne: 04-09-2012, 09:19:40
Miserable, mot i zymte  ^o)

Dje ishte super :D, sot prap pritet te jete mire :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4946 ne: 05-09-2012, 17:16:20
duket sikur pas termetit te mbremshem do na pershendesi shiu...aminnnnn

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#4947 ne: 06-09-2012, 11:49:47
Kohe e mrekullueshme. Nuk punohet sot hic.  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4948 ne: 09-09-2012, 00:52:16
moti fresk..une kercej vallen indiane qe te bjere shi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4949 ne: 11-09-2012, 10:09:27
Fresk..20 grade, e nje rreze e doooobet dielli.

Temat e fundit