×

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5401 · 156996

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#50 ne: 05-09-2006, 18:46:18
Vera zuri vendin e vjeshtes. Vape e madhe.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#51 ne: 06-09-2006, 09:35:13
Vjeshta zuri vendin e veres. Shira te befta.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#52 ne: 06-09-2006, 17:43:00
Me ne fund dolen ca rreze dielli

 • Postime: 1580
sorelina
#53 ne: 20-09-2006, 22:04:07
Dhe ketu dolen serish rezet

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#54 ne: 26-09-2006, 21:10:30
moti sot eshte me vranesira dhe me shi shtypja atmosferike eshte 1010 milibar :S lageshtia e ajrit eshte 85 %  :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#55 ne: 28-09-2006, 15:41:06
Ftohte eshte  :S

 • Postime: 1015
Ladyx
#56 ne: 28-09-2006, 22:37:54
Sot mengjesi ishte i ftohte dhe me mjegull te lehte, mesdita ishte e ngrohte,dhe mbremja prap eshte e ftohte.Kohe vjeshte  :(

 • Postime: 1580
sorelina
#57 ne: 30-09-2006, 11:52:24
Per te bere plazh e kemi kohen ne ketej.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#58 ne: 30-09-2006, 14:52:03
I ka zene vera vendin vjeshtes  :)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#59 ne: 05-10-2006, 21:17:26
eshte koh me shi dhe pakes fresket

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#60 ne: 05-10-2006, 22:29:14
Mot shume i bukur, por i ftohte.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#61 ne: 06-10-2006, 01:26:39
po bie shi  :(

 • Postime: 1015
Ladyx
#62 ne: 06-10-2006, 16:20:17
Sot eshte mot shume i mire ,tamam me dal me shetite deri naten, e kur te kthehem te hy direkt ne forum :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#63 ne: 06-10-2006, 21:51:53
Ftohte eshte,te thahen duart ne mengjez.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#64 ne: 07-10-2006, 15:07:19
Sa del dielli, sa e mund shiu, e sa del ylberi  :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#65 ne: 08-10-2006, 12:33:50
është kohe me shi ka dy ditë qe s'ndalet.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#66 ne: 11-10-2006, 03:23:10
kohe e ngrohte me diell....shume nice

 • Postime: 1015
Ladyx
#67 ne: 11-10-2006, 17:27:38
Sot ishte kohe pranvere.Diell por me nje freski  qe te bente shume mire,sidomos per ata qe kishin kohe per shetitje ;)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#68 ne: 12-10-2006, 02:43:12
sot ishte shume mire me diell


p.s mendoj se do te ishte mire te tregohej edhe vendi se ku eshte kjo kohe  :D


 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#69 ne: 12-10-2006, 02:46:20
NY kohe e vrenjtur por e ngrohte.....filloj shi nga pasditja dhe u freskua disi por me pelqejne shume dite te tilla......

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#70 ne: 13-10-2006, 01:26:24
Ketej nga une sot ra debora e pare...  :urra:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#71 ne: 14-10-2006, 01:47:25
debore :O Bo bo aman ishalla nuk bie ketej nga ne......

Ketu tek une akoma diell edhe pse pak fresk......

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#72 ne: 15-10-2006, 18:47:24
Sot diell.

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#73 ne: 15-10-2006, 21:02:38
sot ne vendin ku kam qene une koha ka qene shume e mire me diell.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#74 ne: 26-10-2006, 15:08:22


 Vere fare.....26 grade