Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 21 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 168683

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#500 ne: 25-06-2008, 19:59:58
-15 grade ;)

#501 ne: 26-06-2008, 00:20:40
i shkallmum kondicionerat 24 ore nn stop

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 26-06-2008, 10:27:32
Plasem nga vapa
ashtu sot,,plasje e madhe,,,,, :S

#503 ne: 26-06-2008, 10:32:58
E pabesueshme, por e vertete...edhe tek ne vape, shyqyr Zotit, se une mberdhij edhe ne vere ;-) dhe te pakten po nxjerr mallin e fustaneve...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#504 ne: 26-06-2008, 11:54:51
pranueshem ketej .. 23 grade. :)..po shfrytezojme kete diell edhe per per nja 2 dite..pastaj si gjithmone shiiii :S

#505 ne: 26-06-2008, 18:17:58
vape e papame

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 26-06-2008, 20:30:52
Gjate dites vape e madhe, ndersa gjate nates stuhi e vertete.

#507 ne: 26-06-2008, 20:32:37
vallaj ngordh kali me gomar nga vapa...na rujt zoti e nuk lejme leshte rrugve  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#508 ne: 26-06-2008, 20:34:24
edhe ketej nga ne e njejta gje eshte. :P

#509 ne: 26-06-2008, 20:36:44
jo mo jo...pse ku e thith ajrin ti ne Irlande gje.... :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#510 ne: 26-06-2008, 20:37:24
si e vure re ti? :P   epo jam me lart se ty prandaj :D

#511 ne: 26-06-2008, 20:44:36
ne keto momente ndoshta....por varet shoku...varet

meqe je lart shif i cike jane tu bo gjo mbledhje rete me ra na i gram shi !!!!

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#512 ne: 26-06-2008, 20:45:27
e vendosen . Neser do hedhin nje kove me shi. :P

#513 ne: 26-06-2008, 20:52:21
filluan qe qepare me peshty kai cike...po sa na nxefen nervin ...hejjj thuj jo te dielen se kemi plazhin... :D :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#514 ne: 28-06-2008, 22:53:55
Vape e madhe  :S

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#515 ne: 29-06-2008, 00:07:01
ketej...pranushem  rreth 23 grade..
pak vranet po hajt me.. edhe neser do jete keshtu..pasneser shi me duket..

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 29-06-2008, 15:16:21
Bie shume shume shi madje dhe bresher...

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#517 ne: 29-06-2008, 15:39:58
diell qe te ndjell  :P

 • Postime: 236
 • Karma: +0/-0

#518 ne: 29-06-2008, 17:34:52
kohe e perzier :D :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#519 ne: 30-06-2008, 10:34:25
Tani filloi me rënë shi  :S koh e keqe do jetë gjith kjo java , sbesoj se ka për te bërë vere këtej, andej nga shqiperia te djeg dielli vape e madhe 40 grad skan faj vajzat qe xhvishen  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#520 ne: 30-06-2008, 13:25:02
diell i pranueshem..
ne nje dite si kjo eshte mire te dalesh ne kopesht te marresh gjithe ngrohtesine  e dites.. :)
 

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#521 ne: 30-06-2008, 15:38:14
Fiks fare per pishina :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#522 ne: 30-06-2008, 16:45:57
mire sot ketu nga ne,,,cool,,

#523 ne: 30-06-2008, 16:47:36
se di vallaj une 16 grade e kam staku, nai batanije se u thava

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#524 ne: 30-06-2008, 22:16:28
vape me kile ketej :D

Temat e fundit