Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 201 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 169088

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5000 ne: 05-12-2012, 09:06:22
shi me gjyma

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5001 ne: 05-12-2012, 10:00:24
Per sezonin mire eshte..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5002 ne: 05-12-2012, 10:03:48
ka ke hup ti mi ondrre....iku vapa edhe gushti ti nuk dukesh gjenkundi

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5003 ne: 05-12-2012, 10:08:18
Ja kam pase ca probleme.. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5004 ne: 05-12-2012, 10:32:01
i zgjidhe?

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5005 ne: 05-12-2012, 10:32:41
Jo jeta..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5006 ne: 05-12-2012, 10:39:41
Jeta eshte ajo qe te hedh e te ngre....por kujdes pozicioni nuk pershkruhet kurre

ketej vazhdon shiu

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5007 ne: 05-12-2012, 12:30:32
Bore...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5008 ne: 05-12-2012, 13:58:24
Bore...

Bora zbardhi malet edhe ketej...

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5009 ne: 05-12-2012, 14:51:28
lesh e li, ka lezet gjithe ky shi ketej nga liqeni me dashnoren nder gjunje. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5010 ne: 05-12-2012, 14:53:11
edhe ti qe shkrun ne forum....LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5011 ne: 05-12-2012, 14:53:46
epo po ngrohja gishtat. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5012 ne: 05-12-2012, 14:54:39
tashi ik futju me zhytje se te shqeu o i zi :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5013 ne: 05-12-2012, 14:55:26
ncuk ja kam ndaluar shqyerjen, vetem perkedheljen. LOL LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5014 ne: 05-12-2012, 15:08:53
ncuk ja kam ndaluar shqyerjen, vetem perkedheljen. LOL LOL LOL


ahhhhh  :-[

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5015 ne: 05-12-2012, 15:16:02
iku edhe nje ... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5016 ne: 05-12-2012, 16:21:14
jo jo erdha prape LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5017 ne: 05-12-2012, 16:21:39
e bere cicin e shyqyr se pushoi dhe shiu. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5018 ne: 05-12-2012, 16:23:19
po ja isha ne nje mbledhje me 5 meshkuj dhe te gjithe donin kafe....une si gjirokastrite e nershme qe jam i thashe ....ik ore mbushuni :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5019 ne: 05-12-2012, 16:23:34
e bere cicin e shyqyr se pushoi dhe shiu. :P

ne fakt u hap koha :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5020 ne: 05-12-2012, 16:24:47
Me bore, ka ren gjithe diten.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5021 ne: 06-12-2012, 09:59:01
I ftohte, i ngrysur, i padeshirushem...

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5022 ne: 06-12-2012, 10:38:37
Mire eshte me diell  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5023 ne: 06-12-2012, 15:42:08
shi ftohte

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5024 ne: 07-12-2012, 17:20:56
Ftohte

Temat e fundit