Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 22 - Mix

×
Hyrja
Profili

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 159022

 • Postime: 48
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 30-06-2008, 23:01:10
edhe ne kete koh eshte vap e madhe kendej nga gjermanija

#526 ne: 30-06-2008, 23:03:29
ketej nga afgani vdiqem nga  i ftohti hahaha

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 30-06-2008, 23:08:07
Po bie nje shi qe  :D

#528 ne: 30-06-2008, 23:25:03
ah sikur. mqn se une fresk jam. mu tha maja sucit nga kondicioneri hahaha

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 01-07-2008, 13:32:34
dielllll..dita me e ngrohte e vitit til now :)
27..grade :urra: :urra:
 

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 06-07-2008, 23:02:16
dielllll..dita me e ngrohte e vitit til now :)
27..grade :urra: :urra:
 

sille ketej ate temperature se plasa vape...
ketu aq eshte ne mbremje, ose ne mengjes

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 07-07-2008, 06:35:02
E ngrohte  :)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 08-07-2008, 17:10:03
Ftohet dhe shi, te rrish me te gjata ne mes te veres vetem ketej sheh, pfff kohe e shpifur, eshte bere me keq se ne Angli.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 08-07-2008, 17:48:26
Ftohet dhe shi, te rrish me te gjata ne mes te veres vetëm këtej sheh, pfff kohe e shpifur, është bërë me keq se ne Angli.

 :D :D

pse vetem ketu te bjere shi?? :P

pa provojeni dhe ju andej njehere :D

sot shiiiiii i papare...kohe e fresket po ashtu..

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 08-07-2008, 19:03:44
Debore bie ketej. Brrrrrrrr :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 08-07-2008, 19:59:16
ashtu sic tha Dreamm,,,pff ca kohe kot,,,

#536 ne: 09-07-2008, 10:00:09
Diell, shi,bresher,vape


ca te vesh e te zhvesh robi i shkrete

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 09-07-2008, 11:06:02
Diell, shi,bresher,vape


ca te vesh e te zhvesh robi i shkrete

Te drejte ke, ska kohe me te keqe.

P.s Dream Anglia mbahet per shtetin me kohen me te keqe, prandaj nuk e pelqejn europianet Anglin, se atje ka shume pak diell, eshte shtet i kot me jetuar, plus qe eshte shume i shtrejt, po ka dhe pagesat e larta, po njesoj te vete muaji si me vendet e tjera europiane.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 09-07-2008, 11:16:11
shi shi dhe vetem shi,,,dhe nerva me shume sjell ai shi,,, :)

 • Postime: 1460

#539 ne: 09-07-2008, 12:40:32
Diell diell, fiks per plazh

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 09-07-2008, 12:41:26
Vazhdon qe dje qe bie debore. :P

 • Postime: 91
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 09-07-2008, 13:33:39
I keni parasysh ato mengjeset kur sapo hapni syte iu buzeshqeshin rrezet e diellit nga dritarja. Automatikisht buzeqesh edhe ti, si shenje respekti per rrezet e arta qe te bejne shoqeri. Ndihesh me i lumtur, me i çlodhur dhe me entuziast per te vazhduar diten, sado e lodhshme qe te jete ajo.

Fatkeqsisht, ketu ku jam une ndodh e kunderta. Qielli eshte i zymte, bie nje shi qe te ben te mendosh se vera eshte muaj larg, te depreson dhe te nevrikos kjo lloj kohe  :(

#542 ne: 09-07-2008, 13:40:45
diell :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 10-07-2008, 14:34:03
Sot mire,,te pakten shiu pushoi,,,ishalla zgjat,,, :)

#544 ne: 10-07-2008, 17:43:02
koha mire eshte po kjo era na e shpifi pffff

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 11-07-2008, 08:32:41
Mire shume edhe sot,,,,

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 12-07-2008, 15:12:54
Mengjesi ishte mire tani gati po fillon shiu perseri,, :(

 • Postime: 1460

#547 ne: 14-07-2008, 12:44:58
Diell diell e vetem plazh  :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 14-07-2008, 12:52:59
Tani qe hyre ti UJKU ketu u prish moti :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 14-07-2008, 14:47:06
diell vape zhul

Temat e fundit