Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 22 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 172875

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 30-06-2008, 23:01:10
edhe ne kete koh eshte vap e madhe kendej nga gjermanija

#526 ne: 30-06-2008, 23:03:29
ketej nga afgani vdiqem nga  i ftohti hahaha

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 30-06-2008, 23:08:07
Po bie nje shi qe  :D

#528 ne: 30-06-2008, 23:25:03
ah sikur. mqn se une fresk jam. mu tha maja sucit nga kondicioneri hahaha

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 01-07-2008, 13:32:34
dielllll..dita me e ngrohte e vitit til now :)
27..grade :urra: :urra:
 

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 06-07-2008, 23:02:16
dielllll..dita me e ngrohte e vitit til now :)
27..grade :urra: :urra:
 

sille ketej ate temperature se plasa vape...
ketu aq eshte ne mbremje, ose ne mengjes

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 07-07-2008, 06:35:02
E ngrohte  :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 08-07-2008, 17:10:03
Ftohet dhe shi, te rrish me te gjata ne mes te veres vetem ketej sheh, pfff kohe e shpifur, eshte bere me keq se ne Angli.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 08-07-2008, 17:48:26
Ftohet dhe shi, te rrish me te gjata ne mes te veres vetëm këtej sheh, pfff kohe e shpifur, është bërë me keq se ne Angli.

 :D :D

pse vetem ketu te bjere shi?? :P

pa provojeni dhe ju andej njehere :D

sot shiiiiii i papare...kohe e fresket po ashtu..

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 08-07-2008, 19:03:44
Debore bie ketej. Brrrrrrrr :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 08-07-2008, 19:59:16
ashtu sic tha Dreamm,,,pff ca kohe kot,,,

#536 ne: 09-07-2008, 10:00:09
Diell, shi,bresher,vape


ca te vesh e te zhvesh robi i shkrete

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 09-07-2008, 11:06:02
Diell, shi,bresher,vape


ca te vesh e te zhvesh robi i shkrete

Te drejte ke, ska kohe me te keqe.

P.s Dream Anglia mbahet per shtetin me kohen me te keqe, prandaj nuk e pelqejn europianet Anglin, se atje ka shume pak diell, eshte shtet i kot me jetuar, plus qe eshte shume i shtrejt, po ka dhe pagesat e larta, po njesoj te vete muaji si me vendet e tjera europiane.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 09-07-2008, 11:16:11
shi shi dhe vetem shi,,,dhe nerva me shume sjell ai shi,,, :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#539 ne: 09-07-2008, 12:40:32
Diell diell, fiks per plazh

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 09-07-2008, 12:41:26
Vazhdon qe dje qe bie debore. :P

 • Postime: 91
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 09-07-2008, 13:33:39
I keni parasysh ato mengjeset kur sapo hapni syte iu buzeshqeshin rrezet e diellit nga dritarja. Automatikisht buzeqesh edhe ti, si shenje respekti per rrezet e arta qe te bejne shoqeri. Ndihesh me i lumtur, me i çlodhur dhe me entuziast per te vazhduar diten, sado e lodhshme qe te jete ajo.

Fatkeqsisht, ketu ku jam une ndodh e kunderta. Qielli eshte i zymte, bie nje shi qe te ben te mendosh se vera eshte muaj larg, te depreson dhe te nevrikos kjo lloj kohe  :(

#542 ne: 09-07-2008, 13:40:45
diell :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 10-07-2008, 14:34:03
Sot mire,,te pakten shiu pushoi,,,ishalla zgjat,,, :)

#544 ne: 10-07-2008, 17:43:02
koha mire eshte po kjo era na e shpifi pffff

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 11-07-2008, 08:32:41
Mire shume edhe sot,,,,

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 12-07-2008, 15:12:54
Mengjesi ishte mire tani gati po fillon shiu perseri,, :(

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#547 ne: 14-07-2008, 12:44:58
Diell diell e vetem plazh  :D

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 14-07-2008, 12:52:59
Tani qe hyre ti UJKU ketu u prish moti :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 14-07-2008, 14:47:06
diell vape zhul

Temat e fundit