Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 24 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 168888

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#575 ne: 21-07-2008, 17:03:44
e shyqyr qe iku vapa nga ty. :P :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 21-07-2008, 17:04:28
Kush do ca vape i japim falas ne vetëm sillni kerkesat. :P

Une sdua se per 5 dite do vij vete LOL Po deshe uj per drita me thuaj qe te sjell ja 5 maune, qe mos qaheni qe skeni drita LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#577 ne: 21-07-2008, 17:06:28
Jo mor jo se nuk jemi qare se s'na len qeveria. :P   Ti bujrum e mirese te vish dhe sill ca akull. :P :D

#578 ne: 21-07-2008, 17:11:48
e shyqyr qe iku vapa nga ty. :P :DVapen e ha me dhembe une...po cti bej te tjerave qe smi tret stomaku thuaj hahahhhaa

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 21-07-2008, 17:12:37
Akull frigoriferi te sjell :P po Akull te vertet vetem te shkoj ne Antarktid :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 21-07-2008, 17:14:43


Vapen e ha me dhëmbë unë...po cti bëj te tjerave qe smi tret stomaku thuaj hahahhhaa
  E moj e nje gote uje pas e kaloi pa i tretur. LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 21-07-2008, 17:15:14
Akull frigoriferi te sjell :P po Akull te vërtetë vetëm te shkoj ne Antarktid :D
Ore akull sill se ku e gjen pune per ty. :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 22-07-2008, 11:42:53
Moti mire sot ketu nga ne,,,dielllllliiii,,,

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 22-07-2008, 14:30:04
me dielle dhe  fryn  nje  fllad  i  lehte ere.

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 23-07-2008, 12:15:42
Dje dhe sot me ne fund pak fresk  :D

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 23-07-2008, 12:33:35
e  mrekullushme

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 23-07-2008, 13:12:36
Ups na fiiloi shiu ne keto momente  hmmmmm:

#587 ne: 23-07-2008, 13:21:35
c'shi moj....BRESHER mojjjjjjjjjj

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 23-07-2008, 13:22:13
Xhom sot ketej nga ne,,,

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 23-07-2008, 14:02:32
c'shi moj....BRESHER mojjjjjjjjjj

Pushoj moj pushoj, doli dielli tani :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#590 ne: 23-07-2008, 14:09:53
Si ti teket eshte. hmmmmm:

#591 ne: 23-07-2008, 14:17:34
nuk di moj stefi ne c'hemisfere je...po vallaj ketej kulloi

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 23-07-2008, 16:10:51
Kohe e shpifur, sikur eshte Dhjetor e jo Korrik, te kesh ftohet ne mes te Korrikut e te rrish me te gjata  :S vertet cudi.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 24-07-2008, 08:20:20
Mjesii :D

Dite e mrekullueshme sot,,,,29 grade,,,,,ecc aty,,, :)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 24-07-2008, 09:34:22
fresk shume :D

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 24-07-2008, 09:49:46
me diell -dite  e bukur-

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 24-07-2008, 10:07:02
dhe ashtu dhe keshtu...
dhe me breke dhe pa breke hahaha
dmth her shi her diell

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 24-07-2008, 10:15:59
ketu eshte pa brek vetem diell  :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 25-07-2008, 10:51:14
Dieliiiiii yes yes....

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 25-07-2008, 10:56:40
bukuri

Temat e fundit