Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 25 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 179829

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 25-07-2008, 12:22:16
Kot fare.Gjithe re......
Sa gjynah neser do ikja per fundjave ne Dhermi ><

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 25-07-2008, 16:58:14
great...rreth 35.... :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#602 ne: 25-07-2008, 18:32:34
fresk :P

#603 ne: 26-07-2008, 01:25:54
tani sa shilloi fiu me gjyma

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 26-07-2008, 08:14:32
Mire shume..me diell si dje rreth 27 grade...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 27-07-2008, 08:59:41
Sot ka filluar i vranet por shyqyr qe do iki nga ketu...

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#606 ne: 27-07-2008, 09:46:13
e  qete - tem  aktuale  23 grade me  dielle,por  parashikohet  pas  dreke  te  biere  shi.

#607 ne: 28-07-2008, 07:54:47
Dielllll me ne fund  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 28-07-2008, 08:22:16
Diellii,,,,38 grade,,,,(Ne Spanje) :)

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 29-07-2008, 11:13:11
Diell dhe nxeht  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 29-07-2008, 11:45:14
Mire shume u poqem..

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 30-07-2008, 17:15:51
VApe dreqi

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 31-07-2008, 13:40:59
na dogji dielli... eshte bere shkretetire e me shume se shkretetire... afer te 40 po shkon... luja ibraim luja ne ket nxehte :P

respekte

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 31-07-2008, 14:03:50
SHum mirrrrrr ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 31-07-2008, 14:10:16
wındy..por ngrohte shume...

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 31-07-2008, 17:45:56
Nxehte shum. :D

 • Postime: 2890
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 31-07-2008, 19:08:36
me gjyslyke :D

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 05-08-2008, 11:31:44
Vape e madhe te djeg dielli.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 05-08-2008, 12:12:36
Vape :(

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 09-08-2008, 14:11:40
Vape shum shum

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 10-08-2008, 10:43:58
Vape sa qe po me behet banjo nudo :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 10-08-2008, 14:58:36
Fantastik eshte :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 15-08-2008, 18:16:52

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 15-08-2008, 18:23:00
po  bien shi

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 16-08-2008, 13:21:01
Diell :)

Temat e fundit