Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 26 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 168893

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 16-08-2008, 15:13:01
Fryen pak ere sot shyqyr (ne Shkoder) :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 16-08-2008, 19:28:09
I nxeht me ere..

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 17-08-2008, 15:22:47
Vape lodhje:

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 17-08-2008, 18:32:15
Na perveloi dielli :)

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 17-08-2008, 19:05:57
SHum vap :(

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0

#630 ne: 18-08-2008, 02:27:32
NY. Nate pa yje ....ngrohte ....gjethet nuk levizin .

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 18-08-2008, 12:33:13
me diell, sa mir edhe ere fryn pak.. ta kenaq shpirtin :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#632 ne: 18-08-2008, 14:47:30
Na perveloi dielli :)

Edhe tek une keshtu eshte

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 18-08-2008, 14:52:06
aman shif se mos u bjere dielli ne koke.. ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#634 ne: 18-08-2008, 14:53:59
Me duket see poo :D

Po andej nga ju si eshte ? :d

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 18-08-2008, 14:57:31
Lexo pak me lart ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#636 ne: 18-08-2008, 14:58:29
Ahh nuk e pasna pa :D

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 18-08-2008, 15:03:51
Ska gje, dielli i ka fajet ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#638 ne: 18-08-2008, 15:06:02
Ndoshta :D

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 18-08-2008, 15:08:17
nevica

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 22-08-2008, 14:30:11
Dielli pish :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 22-08-2008, 14:33:31
Diell i ngrohte val

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 30-08-2008, 17:34:59
Dielliiii sot ne London....po cuditem :D

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 30-08-2008, 17:39:46
me vranesira eshte ketej.. s' eshte cudi qe pas pak t' ia krisi shi

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 30-08-2008, 17:48:02
Dita me e bukur e veres ne Bruksel me Diell pa re dhe ngroht  :)

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 30-08-2008, 20:30:07
shi  :(

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 30-08-2008, 20:53:50
Mbremja eshte shum romantike ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 31-08-2008, 13:01:04
vranesire

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 31-08-2008, 14:45:10
Shi po bie sot :(

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 31-08-2008, 15:09:42
Aq i mirë sa mu mbush mendja te bej një shetitje ne ajër te pastër

diell, 21 temperatura , pa ere : fantastike ( Brussel lol )

Temat e fundit