Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 30 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161519

 • Postime: 119

#725 ne: 26-09-2008, 10:13:10
vap shum vap

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 26-09-2008, 12:18:42
Diellii..

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 27-09-2008, 01:09:56
Na merdhiu

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 27-09-2008, 09:02:46
Shume mjegull..po duket nga dritarja..

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 29-09-2008, 18:11:59
mot i fresket me vranesira..

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 29-09-2008, 18:15:14
68 grade

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 29-09-2008, 19:53:17
Freski

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 29-09-2008, 23:22:58
i pranushem..

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 30-09-2008, 08:37:40
Ftohte

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 30-09-2008, 08:48:29
ka diell po ben pak fresket :(

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 30-09-2008, 11:05:07
Shiiii..

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 30-09-2008, 13:11:00
edhe tek ne ka diell,por perseri eshte ftohte ende nuk ka arritur dielli ta ngrohe token,,uuu po si ta ngrohe gjithe ai shi :(qe ra jave e kalur

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 30-09-2008, 13:57:33
shii me gjyma momantalisht..edhe ftohte...

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 01-10-2008, 09:37:22
filoi shiu  :(

#739 ne: 01-10-2008, 10:40:09
vranet, shi, po edhe aq ftohte nuk eshte per ne te regjurit me te ftohtet...11 grade, pike fare...i vesha tim biri dy pale pantallona se po fryn edhe ere...plus edhe nje pale kombinoshe fesh-feshe, edhe nje pulover te trashe siper tyre...edhe ky kaposhi pasi e vesha une u kujtu te me thoshte: Mami do bej nevojen... :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 01-10-2008, 11:33:45
Shiiiii..dhe ftohte..

#741 ne: 01-10-2008, 14:51:26
Shiiiii..dhe ftohte..

Me fal Baby po c´konsideron ti si "ftohte", dmth, sa grade eshte?

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 01-10-2008, 19:52:17
Shi.. me pelqen shiu..

 • Postime: 3

#743 ne: 02-10-2008, 08:49:36
cka...si gjithmone!! :(

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 02-10-2008, 10:03:24
Më fal Baby po c´konsideron ti si "ftohte", d.m.th., sa grade është?

Sec e ke kap me postimet e mia ti??? (?)..ndoshta te ka kap noj hall..po shume spo ma ndjen.

Sot eshte freskt..as diell as shii..i perzier.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 02-10-2008, 17:16:00
diell me ere te ftohte...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 03-10-2008, 13:59:39
I perzier...ftohte..p a diell..

#747 ne: 03-10-2008, 14:15:01
S'ka zot none qe e merr vesh...njehere shi..njehere diell e njehere ca do qejfi

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 04-10-2008, 13:44:19
Ftohte.

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 04-10-2008, 13:46:33
po bie shume shi..

Temat e fundit