×

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5401 · 156997

 • Postime: 1015
Ladyx
#75 ne: 29-10-2006, 19:08:20
Edhe ketu koha eshte shume e mire.Nuk ngjane ne tetor, me shume me ngjan ne ditet e majit.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#76 ne: 29-10-2006, 19:44:39
Sot ishte i vranet dhe frynte era, por megjithate temperatura pranverore

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#77 ne: 31-10-2006, 12:27:54
Diell por shume ftohte!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#78 ne: 31-10-2006, 12:31:17
Diell por shumë ftohte!

Qenka si te ne  :)

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#79 ne: 31-10-2006, 12:36:29
Ndoshta jemi ne te njejtin vend :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#80 ne: 31-10-2006, 12:40:19
Ndoshta  ;)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#81 ne: 31-10-2006, 12:47:58
Ketu nga une ne Michigan (SHBA) sot ka bere nje mot fantastik. Me re, por pa reshje, dhe frynte nje fllad i ngrohte qe me kenaqi shpirtin. Mot tipik vjeshte, krejt ndryshe nga ai bresheri idiot qe ra para ca ditesh.

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#82 ne: 01-11-2006, 09:13:27
bie  shume shi dhe ben ftohte si ne janar...e te mendosh qe dje ishte gjithe dynjaja me menge te shkurtra.....

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#83 ne: 01-11-2006, 12:53:43
Sot, qe nga oret e hershme te mengjezit, filloi borra e pare e perzier me shi. Ben ftohte, kohe tipike skandinave.
Capkenja
#84 ne: 02-11-2006, 15:02:03
Ka filluar bora sot ra bora e pare..hajde te gjej rrugen tani une per shkolle do humb autobusat !

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#85 ne: 02-11-2006, 18:26:25
Nisi debora edhe këtej nga unë. Ama kjo debore qe po bie tani është simpatike dhe elegante. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#86 ne: 02-11-2006, 19:18:54
Gjer nga ora 15 binte nje shi i lehte, dhe moti ishte i tipit Sibirian. Tash po bie debora e pare dhe une po e shijoj nga dritarja. :D

 • Postime: 1580
sorelina
#87 ne: 03-11-2006, 19:13:40
Gjer nga ora 15 binte një shi i lehtë, dhe moti ishte i tipit Sibirian. Tash po bie debora e pare dhe unë po e shijoj nga dritarja. :D

Edhe ketu tek une filloj bora e pare.

 • Postime: 1015
Ladyx
#88 ne: 04-11-2006, 12:16:32
Sot ketu eshte mjafte ftohte.   :(

 • Postime: 7054
 • Gjinia: Femer
erlehta
#89 ne: 06-11-2006, 11:23:58
Diell por shume ftohte.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#90 ne: 07-11-2006, 12:43:25
sot qe une jam pushim si dite shiu mu dukerka.......

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#91 ne: 07-11-2006, 17:53:09
sot ishte dite e fresket...me diell.

 • Postime: 1015
Ladyx
#92 ne: 07-11-2006, 18:25:54
Shume ftohte dhe mengjesin e mbremjen e kemi pasur me mjegull te dendur  :(

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#93 ne: 07-11-2006, 19:03:23
Me ne fund hoqa kapelen, pasi sot mu duk sikur ishte pranvere. :D

 • Postime: 1580
sorelina
#94 ne: 08-11-2006, 18:12:50
Këtu s'po i meret vesh kohës herë bie bore e bën ftohte, tani ka dal dielli si te ishte pranvere. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#95 ne: 08-11-2006, 18:29:14
Mos jemi gje afer ne dy? :D

 • Postime: 1015
Ladyx
#96 ne: 08-11-2006, 20:23:59
Ftohte por jo si dje me mjegull te dendur .

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#97 ne: 08-11-2006, 20:27:06
Sot ishte ftohte, ftohte edhe ftohte  ><

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#98 ne: 08-11-2006, 20:32:54
moti eshte me vranesira eshte dobesuar dukshem pamja  :D • Postime: 1015
Ladyx
#99 ne: 08-11-2006, 20:34:22
moti është me vranesira është dobesuar dukshëm pamja  :D

Nje kontrolle  te xhaxhi doktor, vranesirat si hjek por pamjen  ta sheron  :D