Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 31 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 161410

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 04-10-2008, 13:52:06
me diell-

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 05-10-2008, 09:34:49
Shi dhe ftohte,

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 05-10-2008, 10:54:12
Ketu shi dhe ngrohte...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 05-10-2008, 10:56:58
Shi.. as ftohte..as ngrohte

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 06-10-2008, 21:23:43
paradite ishte ngroht me re te zeza, tani u be pak ftohte dhe ja plasi shiu... (qenkam afer ktyre treve siper)  :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 07-10-2008, 11:23:38
I vranet dhe ftohte..

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 07-10-2008, 17:47:09
i kthjellet por fresket...

#757 ne: 08-10-2008, 11:34:31
i kthjellët por fresket...

Ashtu vazhdon te jete....une kam shume ftohte se kuptoj!!!  ^o)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 08-10-2008, 13:05:42
Pakez diell sot...por freskt..

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 08-10-2008, 13:29:11
shum palidhje eshte koh me shi dhe e ftoft

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 08-10-2008, 19:52:02
tamam per piknik ishte sot..diell..ngrohte per kete stine viti..
hopefully weekendi do jete pa shi.. :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 09-10-2008, 08:53:20
Si mire duket, as ftohte, as ngrohte, as shi :D mjafton mos te kete shi ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 10-10-2008, 14:59:22
Pakez diell dhe freskt..

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 11-10-2008, 10:47:45
i mrekullueshem   27 grade

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 11-10-2008, 11:00:09
Kemi diell dhe jo ftoht...

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 11-10-2008, 11:34:12
Dielliiiii...

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 11-10-2008, 11:50:02
Dielliiiii...
Eee shyqyr mi goce qe ju doli dhe juve dielli,se u mbytet ne shi :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 11-10-2008, 12:00:53
DIELL PO NA NGROH PAK

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 12-10-2008, 14:17:59
Dielliiiii...

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 12-10-2008, 15:48:36
nje dite  me diell -

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 12-10-2008, 16:23:45
debore

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 12-10-2008, 21:53:42
I pranushem per kete stine viti,
temperaturat rreth 19 grade...not bad at all...
mengjese me mjegull por dite te qeta me pakez rreze.. :) :)

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 12-10-2008, 21:55:34
I nxehte per muajin qe jemi.

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 12-10-2008, 22:06:46
po bie shi perronjte po rriten

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 13-10-2008, 10:22:34
OK..sot..

Temat e fundit