Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - 32 - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 160968

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 14-10-2008, 13:46:44
I perzier..

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 14-10-2008, 20:10:54
Ngrohte, shume ngrohte, me menge te shkurtra dola sot :)

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 15-10-2008, 08:58:25
Shume kohe e mire, duken si dite Maji e jo Tetori.

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 15-10-2008, 09:42:39
Nuk merret vesh gje valla.

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 15-10-2008, 10:29:39
Shi kendej,mjegull...te ben kjo kohe mos mund te ngrihesh nga krevati

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 15-10-2008, 10:48:07
Po bije shi :S

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 16-10-2008, 09:26:30
Po fillon te dali dielli...por freskt eshte pak...

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 16-10-2008, 11:45:37
Dit me diell,nuki eshte ftoht :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 16-10-2008, 16:40:38
Goxha mire si tetor qe eshte ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 16-10-2008, 18:21:12
ooooooooooh bre na myti shivi veq me qadra me nejt  :P

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 16-10-2008, 19:57:47
Shume kohe e bukur me diell,vetem ne mengjes pak fresket

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 17-10-2008, 12:24:26
Dielli..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 18-10-2008, 12:00:43
Diell i shoqeruar me freski..

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 18-10-2008, 13:17:50
koh e vrant me riga te shiut----

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 19-10-2008, 23:14:45
ok ishte sot.. :)
neser..te shohim :)

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 24-10-2008, 12:45:52
Shume ftohte...bora mungon

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 24-10-2008, 14:18:48
As nxeht as ftohte as diell as shi.. :S :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 24-10-2008, 14:39:12
pak fresk,dhe po bie pak shi :) ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 25-10-2008, 11:19:28
Diell por fresket..

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 25-10-2008, 11:34:20
pa diell,dhe fresk

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 26-10-2008, 09:11:01
Shii

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 26-10-2008, 09:46:14
diell!por fresk ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 26-10-2008, 09:50:14
ftoft,,me pikat te shiut :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 26-10-2008, 21:22:27
absolutisht miserable ishte sot..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 28-10-2008, 22:48:14
ftohteee,bresher a shi smerret vesh..
me nje fjale...keq..

Temat e fundit