×
Hyrja
Profili

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5402 · 158861

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 01-12-2008, 09:24:02
I kthjellet duket se po del pak dielli..pa te shohim iher me vona. hmmmmm:

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#876 ne: 01-12-2008, 09:25:18
me shi  -   

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 01-12-2008, 10:36:00
...nje diell i ftohteee ^o) ^o)

 • Postime: 45
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 01-12-2008, 14:12:56
DREAMM ME FAL QE TE KORIGJOJ POR DIELL TE FTOHTE SKAM DEGJU NDONJEHERE,NDOSHTA DIELL DHE FTOHTE,BOOOOO
SHI...SOT :S

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 02-12-2008, 10:18:26
Kthjellet dhe diellii sot..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 02-12-2008, 23:52:34
DREAMM ME FAL QE TE KORIGJOJ POR DIELL TE FTOHTE SKAM DEGJU NDONJEHERE,NDOSHTA DIELL DHE FTOHTE,BOOOOO
SHI...SOT :S


 :D :D

eshte nje menyre figurative te shprehuri :)

diell dimri...qe ste ngroh fare..si sot psh...
ishte sh.kthjellet. plot diell, por temperatura nja 3 grade me duket..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 03-12-2008, 08:05:45
Shi shi pa pushim. :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 03-12-2008, 11:06:21
..sot per here te pare ketej..ka qene komplet ngricee..
sh.ftohte..dhe zymtee.. ^o)

nje qiell i erret, i ngrysur...
me duket do bjere bore pasdite...horeeeyyy .. :D  :)
duhet te bej ca foto.. :D

 • Postime: 262

#883 ne: 03-12-2008, 11:09:45
ketej nga tr

shi i madh papushim

ka nisur shiu qe ne mengjes dhe po bie papushim

kur fillon shiu dihet ka nje trafik skandal

lere mos pyet 

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 03-12-2008, 11:46:56
e shpifur mu duk sikur po dilja per darke ne 9 te mengjesit...

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 03-12-2008, 12:05:47
SH.ftohte...brrrrrr rrrr ^o)

 • Postime: 12234

#886 ne: 03-12-2008, 12:32:29
Bore.....

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 03-12-2008, 13:46:42
sa me ka marre malli per bore

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 03-12-2008, 15:09:30
Mot i zymte me shi. Fryen ere.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 04-12-2008, 10:00:19
Jemi bo me nderru planet :D..ftohte shume shume ^o) ^o)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 04-12-2008, 10:16:08
Shi shi shi ufffffffffffffaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa a na cmendi, na kalbi, kur sheh nga dritarja te duket sikur eshte mbasdite jo mengjes  :(  :(  :(

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#891 ne: 06-12-2008, 22:39:21
Sot ishte mire dielliii

#892 ne: 07-12-2008, 10:55:47
 po sot osht fotoht shum mir se ne femijet e vegjel gezohemi po edhe neser ka te reshura te bores edhe eshte fest e mir e kurban bajramit e te gjith femijt po gezohen tu lue me topa bore me dordoleca diten e mir :D

 • Postime: 124
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 07-12-2008, 11:04:06
i vrenjtur dhe kohe pas kohe me riga shiu

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 07-12-2008, 22:24:47
..ftohte, ngrice..ne - ne mengjes dhe tashi...

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 09-12-2008, 10:19:43
Shume ftohte.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 09-12-2008, 10:21:31
Mire po duket nga brenda :D..sikur po del diellii ^o)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 10-12-2008, 14:51:02
bie shi bore bresher cfare ka tjeter? ^o)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 10-12-2008, 14:56:20
Mire sott ketejjj ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#899 ne: 10-12-2008, 14:58:37
andej nga ju është keq dhe ne vere;)

Temat e fundit