Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni? - Mix

×
Hyrja
Profili

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti 🌤️ sot atje ku gjindeni?

· 5404 · 159084

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-04-2006, 05:29:00
Ketu munde te pershkruani motin sot ajte ku gjindeni ne kater anet e botes.
si psh:
Ketu ku jam une ne Azin e larget koha eshte me diell, po fryen nje ere e leht, temperatura monentale eshte 10*C ora lokale 14:00 (-2.5 orë dallimi me Shqiperi/Kosove).
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 16:40:39 nga M A X »

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 10-04-2006, 11:25:53
Ketu sot eshte dite e bukur me diell  :) temperaturen nuk e di kur te shkoj ne shtepi ta them  :P ora eshte 11:35 AM  :)

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-04-2006, 14:05:52
E MBYTI KETEJ NGA MILANO, PO BIE GJITH AI SHI,

 • Postime: 60
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 10-04-2006, 15:53:52
Temperatura ne Norvegji ka qen sot +6 :( ka pasur pak diell... Shpresoj qe diteve qe do te vin te behet me nxeht se na mbyti bora ore...  :( ;)

Resepkt:
Pejanka

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-04-2006, 02:29:37
Wauu cfar dallimesh...
 Ndersa ketu sot ne Azin e largët koha është me diell, po fryen ere, temperatura monentale është 7*C ora lokale 11:00 (-2.5 orë dallimi me Shqipëri/Kosovë).

 • Postime: 9

#5 ne: 11-04-2006, 06:39:48
ne tr kane rene shi gjithe mengjesin, tani sapo pushoi

 • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-04-2006, 06:59:18
Me vranesira.
Nuk ka te reshura.

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-04-2006, 07:45:01
Me vranesira.
Nuk ka te reshura.
[/qu
KU? NE CILEN ANE TE BOTES? NE CILIN VEND JE?

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 12-04-2006, 15:11:00
Ngrohte fare eshte. Kush tha se Kanadaja eshte e ftohte?  :D tani eshte temp 16 grade,televizori thote ashtu,po te genjeje ai atehere ju kam genjyer edhe une.  :P

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 13-04-2006, 03:08:47
Ktu eshte ngrohte sot.

Temp afer 20*c

 • Postime: 9

#10 ne: 13-04-2006, 05:38:19
skandal. ne Tirane po bie shi dhe eshte ftohte. prandaj merrni cader me vete, por gjithesesi mos harroni as syzet e diellit se nuk i dihet
tung

 • Postime: 60
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 13-04-2006, 06:07:43
Ne Norvegji po bije shi sot,  per syze ska ren kendej  :(

Repsekt:
Pejanka ;)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 13-04-2006, 06:35:51
Tek ne veq bora po mungon.

#13 ne: 13-04-2006, 07:45:19
ftohte ,ere dhe tem eshte 6 grade.

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 17-04-2006, 15:24:39
Nga Londra ju informoj, edhe ketej koha eshte e mire sot.
Dhe ju pershendes te gjitheve. dhe ja kalofshi sa me bukur.  tung

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 18-04-2006, 04:53:16
Ketu ne Middle East eshte kohe e mire me diell, temperatura 21*C

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-04-2006, 04:58:03
Koha me diell shume e ngrohet super  :)

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 18-04-2006, 09:03:06
E mire shume,po fryen nje ere e lehte.

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 25-04-2006, 15:43:45
Ketu ne Kosove koha sot ka qene shume mire ndonese ka ndryshuar here pas here

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 25-04-2006, 16:37:56
Disi ngrohte, me pak ere, dielli shkelqen, qielli eshte i kalter dhe zogjte kendojne! LOL

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 26-04-2006, 03:20:21
Ndersa ketu eshte shume kohe e mire dhe me diell.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 26-04-2006, 05:10:55
Kohe e mire me diell fryn nganjhere era e fresket te kenaq shpirtin shume forte  :)njerzit shetisin LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 28-04-2006, 11:39:27
kohe e vranet, vende vende me te reshura lokale.
eshte kohe e merzitshme :(

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 28-04-2006, 11:45:35
na kalli xhegu ama na ne llap ktu meniher shkojm ftofum ;)

 • Postime: 5949

#24 ne: 28-04-2006, 11:54:45
... kendej eshte ngrohte dhe me diell :urra: :)

Temat e fundit