×

Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

· 45 · 1446

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
ne: 03-12-2005, 12:11:27
Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?


 • Postime: 316
 • Gjinia: Mashkull
Al Pacino
#1 ne: 04-12-2005, 13:49:56
[hide]Gusha[/hide]  LOL LOL LOL

 • Postime: 229
 • Gjinia: Mashkull
blue_feather
#2 ne: 04-12-2005, 14:09:53
veeeeeeeeeeshi

 • Postime: 369
 • Gjinia: Mashkull
lypen
#3 ne: 04-12-2005, 14:13:16
gjuhaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa :P

 • Postime: 851
iShUlLi
#4 ne: 04-12-2005, 14:28:51
gjuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Bjeri shkurt, bjeri shkurt mos ki turp! :P Edhe ju tjeret mos e zgjatni shume  ;)

 • Postime: 369
 • Gjinia: Mashkull
lypen
#5 ne: 04-12-2005, 14:41:49
o partizan a ste ka thene3 komandanti ty
qe me u mundu mu i rene shkurt del gjate :P

 • Postime: 851
iShUlLi
#6 ne: 04-12-2005, 15:07:27
LOL  Ti nuk e din qe ''Urdheri zbatohet e nuk kundershtohet''?

 • Postime: 369
 • Gjinia: Mashkull
lypen
#7 ne: 04-12-2005, 15:10:05
e mo rrylo urdheri i 2 e thyen te parin ;)  :P LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#8 ne: 04-12-2005, 15:12:09
Vllai i Dreqit cme bere me postuar te kjo tema  :P

 • Postime: 394
 • Gjinia: Femer
babygirl
#9 ne: 04-12-2005, 15:39:29
barku.......... hahahahahahah

 • Postime: 222
e dashur
#10 ne: 05-12-2005, 07:05:39
Duhet ta them ketu, hapur?

Po them nje tjeter me mire,,,,, gjoksi....

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#11 ne: 05-12-2005, 23:52:02
gjuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P
sa te gjate e paske gjuhen mo lypen... LOL
Capkenja
#12 ne: 07-12-2005, 09:20:06
Te pe puthin ne shpatulll,uuuuuuuuuu cmendem krejt! Te shpatulla e djathe aty afer tek nishani i vogel qe kam

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#13 ne: 08-12-2005, 18:55:08
---Ju lutemi te pergjigjeni ne temen e parashtruar dhe mos te bejme chit-chat---

 • Postime: 12234
Lefter
#14 ne: 11-12-2005, 12:38:40
wwwoooww...cfare teme...Borebardhe ki me i nxer ne shesh te gjitha ti moj.... ;)

Sa per temen une mendoj se varet nga momenti se me ke dhe ku ben nje ,,akt,, por zakonisht te njerezit normal qafa eshte pjesa me ekzcituese....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#15 ne: 11-12-2005, 21:37:32
une jam nje nga ato vajzat me 7 vende duhet te dish ti kuadrosh :D LOL

 • Postime: 1650
Solist
#16 ne: 11-12-2005, 21:41:59
une jam nje nga ato vajzat me 7 vende duhet te dish ti kuadrosh :D LOL

Mind elaborating kete idene e 7 vendeve? :O

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#17 ne: 11-12-2005, 21:57:15
Ka femra qe kane me shume se nje vend ku mund te gjejne piken e kenaqsise......dhe ne menyre qe ti besh te ndjehen sa me shume te eksituara duhet te dish ti rendisesh.....pra ke te puthesh ne filim e ke ne fund ;) kuptove tani :D

 • Postime: 1650
Solist
#18 ne: 11-12-2005, 22:14:30
Sa te komplikume jeni ju femrat darn it.
Ka lezet mashkulli vetem 3 gjona do: Food, Sex and Quitness qe e thene ne gjuhen e Chriss Rock i bie: Feed me fvck me and shut the fvck up. :p

 • Postime: 17
albena
#19 ne: 12-12-2005, 06:39:33
Me thene te drejten ...gjoksi... :-[
Capkenja
#20 ne: 12-12-2005, 07:33:33
Me thene te drejten ...gjoksi... :-[

Jo genjen Albena,ishte nje vend tjeter.Tregoje tregoje:)
Capkenja
#21 ne: 12-12-2005, 07:49:41
Jo genjen Albena,ishte nje vend tjeter.Tregoje tregoje:)

Do e tregosh apo ta them une

ishte  tek,,, ne cdo pjese ke thene ti kur te kane pyetur nje here tjeter

 • Postime: 17
albena
#22 ne: 12-12-2005, 07:51:32
Moj Ketiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii, po normale te ai vendi tjeter!  :-[

 • Postime: 370
 • Gjinia: Femer
Isra
#23 ne: 09-02-2006, 05:14:31
jam dakort me Lisen , duhen renditur gjërat, hahaha, 

Moj borebardhe, pietjen e bën ti, po vet sna u prononcove.. :P

hemm.......supi.. :-[


hej, dhe mos beni komente per preferencat....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#24 ne: 18-02-2006, 02:15:40
Po tamam do mar puna me qetesi....te lodhen ca xhanem se i lezeton me shume me mund :D
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban