×

Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

Kush eshte ajo pjese e trupit qe ju eksiton me shume kur ju puthin?

· 45 · 1445

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#25 ne: 18-02-2006, 02:24:57
Qafa eshte me e lehzetshme ,,,,, ;) ;)

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#26 ne: 20-02-2006, 05:57:48
kepucet :)

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#27 ne: 20-02-2006, 06:00:55
Ndoshta per juve jane kepucet ,  LOL

Per mua dhe ndoshta per shumicen eshte qafa pse jo ... ;)

 • Postime: 104
 • Gjinia: Femer
PurePoison
#28 ne: 20-02-2006, 23:30:13

 • Postime: 128
brooklyn
#29 ne: 20-02-2006, 23:30:48
gjuha.............. ........

 • Postime: 8
Tregetari
#30 ne: 21-02-2006, 13:48:53
buza LOL LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#31 ne: 21-02-2006, 14:55:12
 ^o)              

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 25-02-2006, 17:58:27
^o)               Ibro ma trego njeher ca je tu menu :D

 • Postime: 2287
PetritKola
#33 ne: 25-02-2006, 21:54:06
Ne fakt Lisa,
Kur me puthin mua te them te verteten, te verteten zilja e bicikletes qe kam ne garazh bie nga eksitimi...

 • Postime: 48
Zambak
#34 ne: 05-03-2006, 02:48:39
me eksitohet gishti i vogel i kembes se majte :P

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull
KingS00l
#35 ne: 05-03-2006, 09:24:32
Se kuptoj pse kepucet, kuptohen si pjese e trupit .....
Sjam nga ata Kaubojsat une.... :urra:

Mjaftojne te me puthin kembet
 LOL LOL

-King

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#36 ne: 10-03-2006, 07:16:40
ta dini ju qe kur puthemi ne e kemi mendjen vetem tek ajo.......... ;)
pjesa me eksituese eshte kur ajo te shtrengon, kuptohet qe ajo e don, dhe keshtu dhe kjo pun mbaron, pastaj nuk ndjen ma ku t eksiton ;)

 • Postime: 41
 • Gjinia: Femer
NjonaShumeSexy
#37 ne: 30-04-2006, 11:24:03
Pjesa e gushes dhe veshit dhe barku...mbaroj fare.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#38 ne: 04-05-2006, 06:16:35
ne gjoks dhe ne bel

 • Postime: 13
BELA
#39 ne: 04-05-2006, 08:46:08
buzet i kam shumte ndjeshme :-[

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#40 ne: 05-05-2006, 18:32:18
buzët i kam shumte ndjeshme :-[

te te puthi nje her un , si thua ti, :D
ty ne buze dhebelinen ne gjoks, sa bukur do ishte, :D

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#41 ne: 07-09-2006, 16:09:10
Poshte mjekres... :D
Capkenja
#42 ne: 12-09-2006, 20:34:40
Kembet....

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#43 ne: 13-09-2006, 10:51:25
Sigurisht qe te "kemba" :D

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#44 ne: 12-02-2020, 11:22:58
Veshi dhe shpina  :D
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban