×

Pyetje-Përgjigje

· 20849 · 209478

Pyetje-Përgjigje

· 20849 · 209478

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
ne: 25-03-2009, 02:44:08
Po hë njëherë, si ia kaluat sot?
« Editimi i fundit: 13-01-2020, 23:41:16 nga M A X »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 25-03-2009, 09:23:36
Dite pune duket.. :)

Si jeni gdhire?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#2 ne: 25-03-2009, 09:29:35
Mire .. :)

Fjetet mire mbreme..? :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 25-03-2009, 09:31:48
Mire..

Keni bore atje?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#4 ne: 25-03-2009, 09:36:47
Shume sot,duket bukur :)

Po nga ju si eshte,,?

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#5 ne: 25-03-2009, 09:38:20
Shi...ftohte.. :S

Je ne pune sot?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#6 ne: 25-03-2009, 09:42:16
Po ne pune,,

Po ju,?

 • Postime: 877
notorious
#7 ne: 25-03-2009, 13:13:37

ne oborr...

si prodhohet qelqi...?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#8 ne: 25-03-2009, 13:28:22
boooo sja kam idene

ti e di si prodhohet?

 • Postime: 877
notorious
#9 ne: 25-03-2009, 13:33:07

kam pare proçesin... se si prodhohet, e me çkuptova une u donin mushkeri te forta (sepse mbaje fiks ty e fry nje fare pipze ne goje :d ) dhe nerva te duroje nxehtesine plus precizionin

ça po thoje ti shejtone...?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#10 ne: 25-03-2009, 13:37:48
ate proces e kam pare dhe une ore po kujtova mos pyete se nga ca materiali prodhohej

ta shpif koha me shi?

 • Postime: 877
notorious
#11 ne: 25-03-2009, 13:42:47

me rere prodhodhet shejtone... jo rere e Adriatikut kuptohet

dhe shiu ka lezetin e vet... pershembull zhurma, koha e zeze, pse jo dhe kur del ne dritare e knaqesh duke pare njerez qe lagen bohen qulle

sa cigare pine ne dite...?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#12 ne: 25-03-2009, 13:50:52
kam arrit e 1 pakete ne dite po perpiqem ta le keto kohe e kam frenuar shume veten

ti e pi cigaren?

 • Postime: 877
notorious
#13 ne: 25-03-2009, 13:57:09

po qe e pi... me mungon karakteri, t mos e ndez

dhe un aty tek 1 pakete ne dite...

do me hapesh noi muhabet interesant apo te iki un...?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 25-03-2009, 14:01:16
jam e mbyt me pune sot noto... plus qe ato muhabete interesante qe quan ti sti hap dot une

pse siken me mire?

 • Postime: 877
notorious
#15 ne: 25-03-2009, 14:06:04

:d

ja sa te gjej ate qe po kerkoja e do iki... se me kapi fiksimi

mse mushka... s ngelet me barre...?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#16 ne: 25-03-2009, 14:08:18
ku di gje une pyt ndonje katunare me mire

pse ne njerzit e kemi prejardhjen nga majmuni?  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#17 ne: 25-03-2009, 15:23:17
Po pertoj

Sa gishta ka majmuni?

 • Postime: 7444
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#18 ne: 25-03-2009, 17:37:43
Aq sa ke edhe ti besoj. hmmmmm:

Cili pozicion ju pelqen me shume? ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#19 ne: 25-03-2009, 18:01:12
............

kur fillon per ju fundjava? :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#20 ne: 25-03-2009, 18:40:15
Cdo dite :D

Keni bere plan per ne fundjave?

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#21 ne: 25-03-2009, 19:19:07
po...

ketu je apo ke ikur?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#22 ne: 25-03-2009, 19:36:51
Ketu jom mi :D
Me ke xhan?

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer
*A.D*
#23 ne: 25-03-2009, 19:42:18
shume shume shume shume; je fort e mire ndaj :)

me ke xhan ti mua?!  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#24 ne: 25-03-2009, 19:44:00
Fort fort fort fort se je e rralle :)

Floket e lyera?
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
Pyetje-Pergjigje per Ekonomine

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:14:09
nga M A X
Pyetje-Pergjigje ne Fizike

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:42:08
nga M A X
Pyetje-Pergjigje ne Biologji

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:43:44
nga M A X
Pyetje-Pergjigje per te Drejten Civile

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:52:45
nga M A X