×

Pyetje-Përgjigje

· 20849 · 209526

Pyetje-Përgjigje

· 20849 · 209526

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#75 ne: 25-03-2009, 23:50:50
hmmm..bjonde me kacurrela( tash gri :D)..bukuroshe me siguri

kenga juaj e preferuar per momentin? :)

 • Postime: 206
Kalipso
#76 ne: 26-03-2009, 00:01:01
ca shika piu rane mbi qelq
e une per ty sec ndjeva mall :perqafim

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#77 ne: 26-03-2009, 00:03:03
dhe une per ty :perqafim

po ty per mua :perqafim LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#78 ne: 26-03-2009, 00:04:58
rralle e dendur.


a keni oreks keto kohe?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#79 ne: 26-03-2009, 00:10:19
te haj dhe ty mos me dil para LOL

po ti?

 • Postime: 206
Kalipso
#80 ne: 26-03-2009, 00:11:40
une edhe 20 here te me dalesh para, nuk te haj dot


a te te le vetem une tani? (detyra me therret ;))

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#81 ne: 26-03-2009, 00:29:56
hajd po ta jap lejen


neser kafe? ;)

 • Postime: 206
Kalipso
#82 ne: 26-03-2009, 00:30:42
me kismet...

a ke gjume sonte??

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#83 ne: 26-03-2009, 00:32:29
ja kam fut 3 ore mbasdite por do mbaroj dicka

ti do ikesh a do rrish?

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#84 ne: 26-03-2009, 00:34:52
varet nga muzika


bie bore andej

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#85 ne: 26-03-2009, 00:36:33
jo bie shi

dini gje kur do pushoje bora?

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#86 ne: 26-03-2009, 00:40:22
alo alo meterologu

dreamm nje pyetje nga buza e detit

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#87 ne: 26-03-2009, 00:42:59
..................

c'permban jeta e njeriut?

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#88 ne: 26-03-2009, 00:55:28
cudine e detyrimit te vertetes
apo  si thua ti ,,detyrimin e cudise se vertetes

dreaamm dy pyetje ke borgj

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#89 ne: 26-03-2009, 00:56:37
................... ...


C´ndryshim ka kafsha nga njeriu?

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#90 ne: 26-03-2009, 01:04:20
njeriu eshte njeri kafsha kafshe

ben pyetje konkrete  ahahhahhaahahha

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#91 ne: 26-03-2009, 01:10:55
...................


pse nuk di te besh pyetje ti?

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#92 ne: 26-03-2009, 01:24:10
sepse pyetjet duhen inspiruar,

ku eshte baza e inspirimit te pyetjeve

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#93 ne: 26-03-2009, 01:27:40
te korteksi ose subkorteksi  :D

mendon e ti keshtu?

 • Postime: 12234
Lefter
#94 ne: 26-03-2009, 01:43:28
Koheve t fundit e kam lene mendimin... :D


Cfare tha Obama sot? :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#95 ne: 26-03-2009, 01:45:00
tha korteksi  LOL

mendon dhe ti kshu

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#96 ne: 26-03-2009, 01:50:14
jo mendon ndryshe ai mendon ne menyren arafatiste LOL LOL

po ti cka mendon?  :P

 • Postime: 877
notorious
#97 ne: 26-03-2009, 13:51:05

mendoj qe jeta esht e bukur...

pse rrushi i kuq piqet 2 jave para rrushit te bardhe...?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 26-03-2009, 13:55:52
non lo so ca pyetje koti

kur piqet fiku?

 • Postime: 877
notorious
#99 ne: 26-03-2009, 13:57:57

kur i vjen koha m'duket...

po ti sdin ti pergjigjesh pytjeve te kota me pergjigje te kota...?

jo per gjo po ktu me duket rendsi kan pytjet sa te futesh ne teme siç duhet me u fut...
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
Pyetje-Pergjigje per Ekonomine

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:14:09
nga M A X
Pyetje-Pergjigje ne Fizike

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:42:08
nga M A X
Pyetje-Pergjigje ne Biologji

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:43:44
nga M A X
Pyetje-Pergjigje per te Drejten Civile

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 20:52:45
nga M A X