Pyetje-Përgjigje - Mix

×
Hyrja
Profili

Pyetje-Përgjigje

· 20856 · 211719

Pyetje-Përgjigje

· 20856 · 211719

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-03-2009, 02:44:08
Po hë njëherë, si ia kaluat sot?
« Editimi i fundit: 13-01-2020, 23:41:16 nga M A X »

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 25-03-2009, 09:23:36
Dite pune duket.. :)

Si jeni gdhire?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-03-2009, 09:29:35
Mire .. :)

Fjetet mire mbreme..? :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-03-2009, 09:31:48
Mire..

Keni bore atje?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-03-2009, 09:36:47
Shume sot,duket bukur :)

Po nga ju si eshte,,?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 25-03-2009, 09:38:20
Shi...ftohte.. :S

Je ne pune sot?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-03-2009, 09:42:16
Po ne pune,,

Po ju,?

 • Postime: 877

#7 ne: 25-03-2009, 13:13:37

ne oborr...

si prodhohet qelqi...?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-03-2009, 13:28:22
boooo sja kam idene

ti e di si prodhohet?

 • Postime: 877

#9 ne: 25-03-2009, 13:33:07

kam pare proçesin... se si prodhohet, e me çkuptova une u donin mushkeri te forta (sepse mbaje fiks ty e fry nje fare pipze ne goje :d ) dhe nerva te duroje nxehtesine plus precizionin

ça po thoje ti shejtone...?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 25-03-2009, 13:37:48
ate proces e kam pare dhe une ore po kujtova mos pyete se nga ca materiali prodhohej

ta shpif koha me shi?

 • Postime: 877

#11 ne: 25-03-2009, 13:42:47

me rere prodhodhet shejtone... jo rere e Adriatikut kuptohet

dhe shiu ka lezetin e vet... pershembull zhurma, koha e zeze, pse jo dhe kur del ne dritare e knaqesh duke pare njerez qe lagen bohen qulle

sa cigare pine ne dite...?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-03-2009, 13:50:52
kam arrit e 1 pakete ne dite po perpiqem ta le keto kohe e kam frenuar shume veten

ti e pi cigaren?

 • Postime: 877

#13 ne: 25-03-2009, 13:57:09

po qe e pi... me mungon karakteri, t mos e ndez

dhe un aty tek 1 pakete ne dite...

do me hapesh noi muhabet interesant apo te iki un...?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 25-03-2009, 14:01:16
jam e mbyt me pune sot noto... plus qe ato muhabete interesante qe quan ti sti hap dot une

pse siken me mire?

 • Postime: 877

#15 ne: 25-03-2009, 14:06:04

:d

ja sa te gjej ate qe po kerkoja e do iki... se me kapi fiksimi

mse mushka... s ngelet me barre...?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 25-03-2009, 14:08:18
ku di gje une pyt ndonje katunare me mire

pse ne njerzit e kemi prejardhjen nga majmuni?  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 25-03-2009, 15:23:17
Po pertoj

Sa gishta ka majmuni?

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 25-03-2009, 17:37:43
Aq sa ke edhe ti besoj. hmmmmm:

Cili pozicion ju pelqen me shume? ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 25-03-2009, 18:01:12
............

kur fillon per ju fundjava? :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 25-03-2009, 18:40:15
Cdo dite :D

Keni bere plan per ne fundjave?

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 25-03-2009, 19:19:07
po...

ketu je apo ke ikur?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 25-03-2009, 19:36:51
Ketu jom mi :D
Me ke xhan?

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 25-03-2009, 19:42:18
shume shume shume shume; je fort e mire ndaj :)

me ke xhan ti mua?!  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 25-03-2009, 19:44:00
Fort fort fort fort se je e rralle :)

Floket e lyera?

Temat e fundit